Louis Vuitton představuje fotografie k dámské kolekci jaro/léto 2020

Zima ještě pořádně nezačala, ale Louis Vuitton již vítá jaro!

Foto: Collier Schorr

Módní dům Louis Vuitton nechává zimu za sebou a již s radostí vítá jaro/léto. Fotografie k kolekci SS20 jsou tu a my vám je přinášíme z první ruky!

Louis Vuitton již od roku 1854 spojuje inovaci, styl, kvalitu a jedinečný design. Díky zaměření na zavazadla, tašky a doplňky pro cestovatele, je značce přiřazeno spojení „umění cestování“. To ale rozhodně není vše, co tento módní dům nabízí. Vytváří jedinečné pánské i dámské kolekce a tu nyní představuje kreativní ředitel a módní návrhář Nicolas Ghesquièr. 

Foto: Collier Schorr

Nicolasovi kolekce jsou vždy různorodé a pro tuto našel inspiraci v éře Belle Époque, která byla na konci 19. století a počátku 20. století. Inspirace byla v módě této doby a v nostalgii, kterou se Nicolas snažil převést do dnešní doby. Hlavními znaky jsou romantické, vizuálně silné a zároveň odvážné siluety.

Foto: Collier Schorr

Ty na fotografiích zachytil Collier Schorr. Focení se konalo v londýnském hotelu Park Lane a jedná se o zachycení momentek, které mají vzbudit pocit očekávání a zatajeného dechu. Jedná se o pomezí mezi realitou a fikcí. Fotografie mají Collierův charakteristické znak více postav zachycených v interakci na jedné fotografii. Tento styl, ale spolu s vybranou lokací a vytvořenou kolekcí tvoří krásný jednotný celek. Tváří kampaně se samozřejmě opět stala Emma Stone, která je ambasadorka značky. Jako další můžete vidět například čínskou herečku Zhong Chuxi.

Foto: Collier Schorr

Od února budou na webu Louis Vuitton ke kolekci zveřejněny také krátké filmy, které budou obsahovat stejně napjatou atmosféru umocněnou hudbou od Sophie, která dodala hudbu již k módní přehlídce této kolekce.

Foto: Collier Schorr

Čtěte dál