Louis Vuitton otevírá novou restauraci

K trendu módních značek zasahovat i do kulinářského odvětví se představením své první restaurace přidává další gigant.

Foto: archiv Harper's Bazaar UK

Mezi módními magnáty je již nějakou dobu dobrým zvykem zasahovat do tolika obchodních sektorů, co to jde. Trend nyní potvrzuje i Louis Vuitton se svou úplně první restaurací, kterou slavnostně otevře v Japonsku. 

Tradičně to bývá oblast beauty, ale také hospitality, o čemž jste si již mohli přečíst v článku U Donatelly Versace či Georgia Armaniho. Mezi nejoblíbenější varianty patří kavárny, kluby, hotely a také restaurace. Jednu z nich si již 15. února 2020 otevře módní dům Louis Vuitton, který se tak přidává ke své konkurenci, jako jsou například Versace či Gucci. 

Louis Vuitton rozhodně netroškařil a rovnou nabízí kavárnu i restauraci, které se nachází v jedné budově v městě Osaka v Japonsku. Obě tato místa ale spojuje světoznámý šéfkuchař Yosuke Suga. 

Foto: archiv Harper's Bazaar UK

Kavárna Le Café V se nachází v nejvyšším, čtvrtém patře budovy. Díky tomu si kávu a případné koktejly budete moci vychutnat nejen v kavárně či na baru, ale také na krásné terase s dechberoucím výhledem. To ale není vše, co toto místo nabízí. Je zde umístěn vchod do již zmíněné restaurace, Sugalabo V. Tento vchod je určený pouze pro malou skupinu lidí, která je zasvěcena do tajemství, jak si vytvořit nezbytnou rezervaci a kde se tajný vchod nachází. Exkluzivita tohoto místa je tedy posunuta o další level výš. 

Foto: archiv Harper's Bazaar UK

Součástí interiéru je i otevřená kuchyně, další velký trend v pohostinství. Prostor bude velmi moderní a zároveň inspirovaný přírodou, která bude mít zastoupení v dřevě teplých odstínů. Vybavení sestává z originálních kousků a ujal se ho Tokujin Yoshioka, tvůrce Objets Nomades, kolekce nábytku a doplňků inspirované cestováním. 

Čtěte dál