Listopadový Harper's Bazaar

Očima šéfredaktorky Nory Grundové.

Foto: archiv

Vážené a milé čtenářky,

listopadové číslo jsme skládali v redakci s velkou radostí. Projeli jsme fashion weeks v Miláně a Paříži, například kolekce Fendi, Prady nebo Louis Vuittona byly fascinující!
 
Také se po světě vyrojily jedinečné výstavy, o kterých v našem novém čísle píšeme.
 
V New Yorku ve Fashion Institute of Technology probíhá výstava o rúžové barvě Pink: The History of a Punk, Pretty, Powerful Color.  Je to vtipná výstava, která řeší mýty kolem této barvy a vše, co v člověku právě růžová barva vyvolává. Věděli jste, že růžovou ještě před sto lety nosilo více mužů než žen? A že její výrazný odstín byl vlastní britskému punku? Přečtěte si o tom u nás.
 
V Paříži v nádherném muzeu od architekta Franka Gehryho, který patří Fondation Louis Vuitton, zase otevřeli fantastickou dvojitou výstavu Schieleho a Basquiata, umělců, kteří ve své době hýbali výtvarnou scénou, ač oba zemřeli už v 28 letech.
 
Pokud se bojíte změn ve vztahu či v práci, i když někde ve skrytu duše tušíte, že jimi budete muset projít, máte-li se dobrat k nějakému štěstí, přečtěte si text od Kristýny Mazánkové. Poradí vám, jak onen strach přežít. Také se v listopadovém čísle dozvíte, jak se nezničit prací, kterou jste si původně vysnili. Zkrátka listopadový Harper’s Bazaar je o životně důležitých i hezkých věcech. Užijte si nádherný měsíc.

Nora

P.S.: Listopadový Harper's Bazaar je v prodeji od 18. října!

Foto: archiv

Čtěte dál