Líné a stylové outfity, které vás provedou obdobím karantény

Když nemáte náladu vymýšlet nic složitého a nejraději byste byla celý den v pyžamu.

Přehodit přes pyžamo trenchcoat a jít je náš nejoblíbenější trik posledních týdnů. Tenhle geniální způsob, jak jít z postele rovnou na nákup nebo s odpadky, se nám sice osvědčil, ale pocit svobody a rebelie docela rychle vystřídalo uvědomění si vlastní odevzdanosti a rezignace. Jít pro máslo v pyžamu už není ani trochu vzrušující. S delším pobytem doma si v teplácích pomalu odvykáme na odpor tuhých džínů a ve sportovních podprsenkách zase na tlačení kostic na žebrech. Oblékání se "mezi lidi" je stále větší svízelí. 
 
Jak říkaly naše babičky, být upravený je projevem úcty a respektu k ostatním, a my bychom ještě dodaly, že je to především projev úcty a respektu k sobě samému. Takže i na pětiminutovou procházku se můžeme vyšňořit do něčeho hodobožového. Nikdy nevíte, koho potkáte, a pohled na hezky upravené lidi je vždycky příjemný. Navíc level naší produktivity se vždy trochu zvýší, když víme, že nám to sluší. Naštěstí je teď móda lenosti nakloněna a vypadat hezky se s pohodlím vůbec nevylučuje. 
 
Tyhle outfity teď nosíme na nákupy nebo na procházku okolo bloku. Splňují všechna naše kritéria - jsou jednoduché, praktické, hezké a přitom pohodlné.

Foto: archiv Instagram @iliridakrasniqi

Vždycky tepláky

Tepláky letos zažívají nejlepší časy od nultých let a fenoménu velurových souprav Juicy Couture. Tentokrát jsou ale naštěstí mnohem stylovější. Velké pánské teplákové soupravy v šedé, béžové nebo černé barvě jsou tou nejpohodlnější věcí na doma, stačí přes ně přehodit sako nebo trenchcoat, vzít si hezkou kabelku a z domácího oblečku je uniforma nákupy nebo procházku. 

Foto: archiv Instagram @nycbambi

Pyžamo dnem i nocí

A ani pohodlí pyžama se nemusíte při svých výpravách ven vzdávat. Krásné saténové pyžamo, speciálně pořízené na ven, vám poslouží roky a můžete v něm kamkoli. Vše je jen o tom, čím ho doplníte. Tenisky nebo kotníčkové boty a velká taška na rameno jsou podle nás ideální kombinací na nákup čerstvého pečiva v nejbližší pekárně.

Foto: archiv Instagram @monikh

Líné šaty

Hezké počasí je tu a my jsme radostí bez sebe. Už zas můžeme nosit ten nejpohodlnější kousek našich šatníků - šaty. V nich navíc nemůžete nikdy šlápnout vedle, maxi šaty a bílé tenisky jsou stále neprůstřelnou a stylovou kombinací. Pro nový fíkus a hlínu na přesazování vyrazíme právě takto. 

Foto: archiv Instagram @pepamack             

Velké sako

Že poslední týdny žijete v leginách, tlustých ponožkách a velkém tričku? Fandíme vám. Styl Lady Diany a jejích velkých mikin, leginových šortek a tenisek se letos vrací v plné síle. Vypadat jako Lady Di i když se doma díváte na Netflix? Sign us up! Abyste ze sportovního outfitu vytvořila módní záležitost, přidejte velké sako a je to. Na cestu pro čerstvou kávu je tenhle look ideální. 

Čtěte dál