Ligne Roset v pražském Florentinu

Ligne Roset Praha nabízí již třetím rokem v prostorách showroomu v Atriu obchodního komplexu Florentinum vše, po čem vaše srdce prahne v oblasti bytových interiérů i komerčních prostor.

Foto: Ligne Roset

Ať už uvažujete o nové pohovce nebo křesle, stolu do jídelny nebo domácí pracovny, odpočinkovém nábytku na terasu či jen hledáte nějaký drobný zajímavý doplněk, kterým byste chtěli osvěžit své stávající bydlení nebo pracovní prostor, produkty Ligne Roset jsou to pravé. Designy této firmy v sobě snoubí vysokou kvalitu provedení, funkčnost, pohodlnost a nadčasový design. Co víc si přát?   

Díky osobitému rukopisu každého z designérů, kteří pro ni produkty navrhují, je značka Ligne Roset schopná oslovit všechny generace a zařídit jak klasický, tak moderní interiér dle individuálních představ a přání zákazníka. To v dnešní době, kdy je všeho dostatek, ale vlastně si někdy přesto nemůžeme vybrat, ocení mnoho z nás.

Již vytvořená ucelená kolekce nábytku a solitérních doplňků vyniká prvotřídní kvalitou a funkčností. Každý kus je originál a vybírat ten pravý produkt do vašeho interiéru můžete ze široké škály provedení a barev.

Foto: Ligne Roset

„Vytváříme svět odvážného a krásného designu, v němž se některé výrobky, jako například sedací nábytek Togo nebo pohovka Ploum, staly klasikou designu 20. století,” nechala se slyšet firma Ligne Roset. Představují svět, v němž u každého výrobku myslí designér na to, aby lahodil jak oku, tak duši. Toto propojení je velmi důležité a na celkový dojem a pocit z finálního interiéru má velký vliv, proto by se na to nemělo zapomínat.  

A jaké je doporučení od Moniky Klimplové, majitelky zastoupení Ligne Roset na českém trhu? „Dnes už ikonické křeslo Togo a nebo právě pohovka Ploum od designérů Ronana a Erwana Bouroulleců, která má příjem­ný organický tvar a “dar” nečekaně osvěžit jakýkoli prostor. Je dodávána ve více rozměrech a materiá­lech, dokonce i v různých barevných provede­ních přesně podle filozofie Ligne Roset. Navíc je vhodná i do ex­trémně zatížených interiérů v domácím i pracovním prostředí“.

Více informací naleznete na webových stránkách www.ligne-roset.com či v Ligne showroom na adrese Florentinum – budova Atria (Na Florenci 15, Praha 1). 

Čtěte dál