Léto plné barev

Plavky na nadcházející sezónu budou pestrobarevné a sexy.

Značka Calzedonia si pro letošní léto připravila řadu novinek a vychytávek.

Foto: archiv Calzedonia

Žabičkování

Novinkou pro nacházející léto je žabičkovaná tkanina. Tento materiál, jemný a kompaktní, má reliéfní povrch s efektem drobných vlnek. Kolekce je dostupná v pěti různých barevných odstínech, které odkazují na popovou kulturu 80. a 90. let: jasně oranžové, tyrkysové, fialové i tradiční černé a červené.

Foto: archiv Calzedonia

Nový minimalismus

Budou se nosit i jednoduché střihy zdůrazněné zajímavými detaily, jako jsou nečekané průstřihy, zlaté kroužky, uzly a hladké tkaniny, které ozvláštňují vzhled bikin. Kolekci rozzáří lesklé a třpytivé materiály s trojrozměrnou úpravou ve formě žebrování, síťování a žabičkování. Mezi nejoblíbenější modely budou patřit rovné bandážové horní díly s širokými odnímatelnými ramínky či horní díly v trojúhelníkovém střihu. Velký návrat oslaví balkonetky podložené kosticí čerpající inspiraci ze světa spodního prádla. Kolekce nabídne i širokou paletu spodních dílů, zahrnující kalhotky s vysokým pasem nebo minimalistické i hladké brazilské kalhotky. 

Plavky s kroužky na bocích Deborah si oblíbila i Chiara Ferragni, která s nimi vyrazila na dovolenou.

Chiara Ferragni, foto: archiv Calzedonia

Neonky

Na scénu se přímo z 80. let opět vrací neónový trend. Jasné barvy a sportovní modely skvěle rozzáří celé léto.

Foto: archiv Calzedonia

Balkonetka

Ten nejhezčí dekolt vám vytvoří podprsenka balkonetka, která je vyztužená kosticí. V nabídce je několik různých střihů s hlubokým vykrojením a v minimalistickém pojetí, které budou patřit mezi trendy nadcházející sezóny. Nová balkonetka nemá podložené košíčky, ale je vybavena kosticí pro lepší podporu. Ramínka mají nastavitelnou délku a lze je zavázat i za krkem.

Foto: archiv Calzedonia

Čtěte dál