Letní chill-out s Avonem

Letošní léto bude příjemně líné, tak akorát akční a hlavně pořádně žhavé!

Tahle pětice kosmetických hvězd prostě nesmí ve vaší letní výbavě krásy chybět. Užívejte si je a dobře se při tom bavte!

Více informací naleznete na www.avon.cz.

Foto: archiv Avon

Večírek na pláži

Teplý večer, vůně moře, šumění vln, vzduch nabitý energií, skvělá hudba. Prožijte to naplno a buďte přitom volná jako pták! Oči zvýrazněte geniální řasenkou, která prodlouží i oddělí řasy, dodá jim objem a pozvedne je. A je svůdně sytě černá! Svou krásu korunujte dvojicí vůní Eve Duet – zlatá je sebevědomá, jiskřivá a hedvábně květinová. Tyrkysová zase povzbuzující, opojně malinovo-jasmínová.

Řasenka Lash Genius, 10 ml, 249 Kč; foto: Avon

Eve Duet, 50 ml, 900 Kč; foto: Avon

Zářivá párty

Staňte se super hvěždou festivalu pod hvězdami! Základem je krásná hladká pleť, ošetřujte ji pečlivě liftingovým zpevňovacím sérem Anew na tvář, krk i dekolt. Pak už bude stačit jen pár magických rozjasňujících kapek. Vyberte si odstín, který k vám ladí - zářivě růžový, sexy bronz, nebo jemné perleťové rozjasnění.

Liftingové zpevňující sérum na obličej, krk a dekolt, 30 ml, 420 Kč; foto: Avon

Rozjasňující kapky, 14 ml, 379 Kč; foto: Avon

Afterparty na lodi

Večer a v noci klidně vytáhněte drápky! Trendy je XXL manikúra, duhové odstíny laků, sněhobílá, intenvizní třpyt i šik mat. Je to jen na vás, jak své nehty vyšperkujete. Letní kolekci laků Mystical Fantasies se totiž nedá odolat, její odstíny vypadají kouzelně i v žabkách a sandálkách.

Lak na nehty Mystical Fantasies, 10 ml, 159 Kč; foto: Avon

Čtěte dál