Let me be your Valentine: BOYS EDITION

Harper's Baaar představuje speciální gift guide ke svátku zamilovaných, který pro vás sestavil Milosh Harajda. Spektrum tipů na zamilované dárky zaručeně potěší veškeré pánské publikum, které umí ocenit kreativitu.

Foto: archiv značky 

Accessories 

Při výběru doplňků vsaďte na americko-britskou notu. Pár dní před svátkem zamilovaných uvedl Tom Ford na trh nový parfém Tubéreuse Nue, který definoval jako unisex, a tak ho s partnerem můžete sdílet. K flakonu přibalte Tom Ford hřeben a máte dokonalý balíček. Rebelům doporučujeme vyměnit svůj piercing za model z kolekce anglického klenotníka Shauna Leana, který je znám pro spolupráci s Alexandrem McQueenem. Jeho linie „rose thorne“ potěší každého se smyslem pro rafinovaný detail.

Summertime

Čekání na léto se může zdát nekonečné, proto zkuste zhmotnit vizi slunečných dnů do dárku, který pány připraví na léto 2021. První předmět je černé švihadlo Crossrope, které tělo vyformuje na plavkovou sezónu. Plážová osuška od Jamese Perse pak bude váš minimalistický společník na pláži a výhled na horizont může rámovat nová limitka Velvet Underground od eyewear génia - Jacques Marie Mage.

Art

Vzpomínka na svatý Valentýn může odstartovat vaši uměleckou sbírku, kterou s partnerem vybudujete. V době krize, kdy jsou galerie zavřené, mnoho umělců přesměrovalo své soustředění na digitální platformy, proto máte jedinečnou možnost sehnat limitované printy od hvězd jako Mario Testino či Steven Klein, který uvedl na trh sérii svých ikonických polaroidů. Pokud byste chtěli podpořit domácí talenty, česká fotografka Radka Leitmeritz vám přes platformu Pavleye prodá jeden ze svých ikonických tenisových kurtů.

Health

Investice do výživy a imunity je nejkrásnějším projevem lásky. Doporučujeme CBD produkty, které příznivě vyvažují fyziologické funkce těla. Sáhněte po české novince z portfolia Spoiled 2.0 nebo vyzkoušejte bio oleje od CBDium ze Slovenska.

Books

Milovníkům fotografie doporučujeme navštívit bookshop Leica Gallery Prague, kde najdete široké spektrum knih věnovaných současné fotografii. Dvorní fotograf Lennyho Kravitze, Mathieu Bitton, uvedl na trh svou publikaci „Darker Than Blue“, která by neměla chybět ve vaší knihovně. Pokud milujete interiéry, silně doporučujeme May I Come In? od Wendy Goodman nebo Radical: Italian Design 1965 -1985, která představuje ikonickou sbírku Dennise Freedmana. A nezapomeňte přibalit manuál od MR.PORTER.

Čtěte dál