Lady Gaga, Harry Styles a Taylor Swift. Podívejte se na nové hudební klipy, které válcují YouTube

Zaujme vás více nová image Lady Gaga, topící se Harry Styles nebo namaskovaná Taylor Swift?

Lady Gaga - Stupid Love

Lady Gaga se vrací k image, která ji na začátku její kariéry katapultovala do první ligy. Bláznivý make-up i kostýmy, mix výrazných barev, ze kterých bolí zuby a dostatečně jednoduchá melodie i slova, které si může prozpěvovat i malé děcko. Klip Stupid Love odehrávající se uprostřed pouště v jakési alternativní postapokalytické realitě připomíná hybrid mezi Mad Maxem a Spice Girls. Jedni jsou z návratu Lady Gaga k bláznivé image nadšeni, druzí spíše oceňovali její autentický a křehký projev z předchozího alba Joanne a filmu Zrodila se hvězda. Do jaké skupiny budete patřit vy?

Harry Styles - Falling

Šestadvacetiletý zpěvák, který bude 11. května koncertovat i v pražské O2 Aréně, představil své nové album Fine Lines. Na něm najdete i singl Falling, kterým Styles opět dokázal, že je přeborníkem v křehkých, intimních baladách. Styles sedící u piana v extravagantním šifonovém županu s volány čeká na to, až celou místnost zatopí voda. Do toho zpívá o ztracené lásce i pocitu vlastní nedostatečnosti: „What if I'm down? What if I'm out? What if I'm someone you won't talk about?” Už vám kane slza?

Taylor Swift - The Man

Americká hvězda odchovaná country muzikou nedávno na Netflixu uvedla dokument Miss Americana, který odhaluje zákulisí jejího soukromého i pracovního života i její přerod z naivní dívenky v bojovnici za práva menšin a žen. Právě proti sexismu, dvojitým standardům a genderovým stereotypům se vymezuje i v novém singlu The Man. Pokud jste někdy toužili vidět, jak by Taylor Swift vypadala, kdyby se narodila jako muž, odpověď najdete ve videu, které si zpěvačka sama vymyslela i režírovala. A zjevně se při tom inspirovala DiCapriovým výkonem ve filmu Vlk z Wall Street.

Čtěte dál