Lady Diana: Ikonické looky a momenty z jejího života

Dnes by princezna Diana oslavila krásných 60 let.

Princezna Diana, původním jménem Diana Frances Spencer, byla mnohem víc než jen manželkou následníka britského trůnu prince Charlese. Stala se módní ikonou, vzorem soucitu, vynikajicí matkou. Ačkoliv žila v nešťastném manželství bez lásky, ne vždy to tak navenek vypadalo.

 

Dávali si záležet, aby problémy, jež panovaly v soukromí, nezasahovaly do veřejné image. To se však začalo postupně měnit a vztah dospěl v roce 1996 k rozvodu. Diana ale žila především pro svou rodinu, své syny prince Williama a Harryho, a tak i nadále zůstala jako členka britské královské rodiny a jako matka budoucího následníka trůnu. Po rozvodu se věnovala charitativní činnosti a našla si přítele Dodim al-Fayeda, se kterým v roce 1997 zemřela při tragické autonehodě. 

Ikona nejen své doby

Trendy se neustále mění. Když ale máte styl a cit pro módu, nemusíte se jimi zas až tak moc řídit, ale dávat na svou intuici. Diana volila outfity, které byly a stále jsou inspirací pro mnoho z nás. Velké množství kombinací a looků princezny byly opravdu nadčasové a při pohledu na některé fotografie jak kdyby z oka vypadly posledním trendům. 

 

Módní inspirací vévodkyně z Cambridge

I manželka britského prince Williama, vévodkyně z Cambridge, Kate Middleton se u své tchyně ikonickým stylem inspiruje dnes a denně. A není se čemu divit.  

Čtěte dál