Květnový Harper's Bazaar

Očima šéfredaktorky Nory Grundové.

Foto: archiv Harper's Bazaar

Milé čtenářky, 
 
květnové číslo Harper’s Bazaaru bych vám obzvlášť doporučila (je to léčka, doporučila bych vám samozřejmě každý). V tomto čísle se nám sešly dvě věci, které má Harper’s Bazaar v popisu práce, v krystalické podobě.
 
Móda - čerstvé jarní tendence, klasika, fantasticky zachycené růžové a černé svatební modely očima Carine Roitfeld, zhodnocení MBPFW, pocta 20 letům kolekce Bulgari B.zero1 - a emoce.
 
Nevím, jak do vašich řad, ale do naší redakce vtrhla láska (tedy ano, milujeme se vzájemně, ale mám na mysli partnery externisty, ze kterých hravě děláme vášnivé internisty). Anyway… v posledním desetiletí trendu dělat jaksi všechno vědomě a pomalu - slow food, slow fashion… - nastoupil také slow sex, tedy pomalé, vědomé milování, které trvá hodiny a týká se kromě těl i vašich srdcí. Přečtěte si u nás o něm vše.
 
Ovšem abyste neuvízli v šedé zóně vztahu, který se sice jako vztah tváří a vy do něj jako do plnohodnotného vztahu nainvestujete vše, co v sobě najdete, ovšem vztah to není, protože ho jaksi tak nevnímá protistrana, čtěte naše pojednání o situationshipu. Jestli máte jakékoli pochybnosti, naše texty vám je potvrdí nebo vyvrátí. Ať neskončíte se zlomeným srdcem. Rúmí sice říká, že prasklinami ve zlomeném srdci do člověka vstupuje světlo, ale... známe to. Stačí přítmí. 

Přeji vám láskyplný květen a těším se na vaše reakce, 

Nora Grundová

Foto: archiv Harper's Bazaar

Květnový Harper's Bazaar je v prodeji od 18.dubna.

Čtěte dál