Kůže, vlna, hedvábí a ženskost - módní jistoty pro nejistou dobu

Ve složitých časech, které zažíváme, se vrací do módy tradiční a nadčasové prvky, jako jsou ženské střihy, elegantní styl a luxusní materiály. Taková je i debutová kolekce nové značky answear.LAB, která vychází z klasické módy 30. let, uzpůsobené nárokům dnešních žen. Podívejte se, jak kolekce sluší pěti českým a slovenským fashion blogerkám, a nechte se inspirovat jejich stylingem.

Avantgarda, jednoduchost, pohodlí

Elegantní, chytře střižená, pohodlná a hlavně velice ženská. Limitovaná kolekce answear.LAB čerpá z praxe módních návrhářů 30. let. Tehdejší trendy doplňuje o kvalitu a funkčnost pro potřeby moderní nezávislé ženy, a koření je pořádnou dávkou sexappealu.

Klasika, která nestárne

Kolekce se inspirovala zejména prací legendární návrhářky hollywoodských hvězd Elsy Schiaparelli a šatníky módních ikon, jako je Greta Garbo a Marlene Dietrich. Proto nechybí tradičně noblesní materiály, jako je hedvábí, vlna a kůže, nově však v kombinaci s moderním lyocelem a recyklovaným terylenem. 

Kožené bundy, kalhoty a sukně, stejně jako rafinované doplňky, jsou chválou modernismu a odpovídají trendům, které jsou aktuálně k vidění na přehlídkových molech.

Pocta věčné kráse 

Hrdinkou první kolekce answear.LAB je silná a nezávislá žena, která za každé situace přitahuje pohled svým osobním kouzlem, odvahou a ženskou postavou. Ať už kráčí po ulici v kožené bundě, nebo se účastní party v koktejlových šatech odhalujících ramena, jde si za svým, a to jak v životě, tak v módě. Trendy ji zajímají, důležitější je však pro ni vlastní vkus a styl.

Herečka @dzulees: Šaty Answear.LAB 2499 Kč

V glamour stylu hollywoodských hvězd

I srdce zapřisáhlé minimalistky se rozbuší při pohledu na večerní část kolekce, která zahrnuje jak koktejlky, tak i dlouhé společenské šaty. Ty ohromují leskem látek a zajímavými detaily z 30. let, stejně jako sexy prvky v podobě odhalených zad, záhybů a hlubokých dekoltů. Jsou zdobené nápaditou drapérií, průhlednými prvky a třásněmi. 

Na detailech záleží

Pro běžné nošení v kolekci nechybí široké kalhoty, žensky střižené sukně nebo topy a košile s promyšlenými a vznešenými detaily. Rebelského ducha odráží mladistvé kožené bundy, tradiční eleganci zastupují pečlivě vypracované vlněné kabáty. 

Celkový glamour styl kolekce je podtržen okouzlujícími doplňky, jako jsou kožené rukavice, tašky a hedvábné šály.

Náš Harper's Bazaar výběr: 

Limitovaná kolekce answear.LAB. Návrháři spolupracovali s místními firmami v srdci Evropy a při tvorbě mysleli především na nadčasovost. Nakupujte online na https://answear.cz.

Čtěte dál