Které YouTube kanály nás právě teď baví sledovat nejvíce

Když nemáte čas na Netflix ani náladu na knížku, ještě je tu YouTube.

Foto: archiv Instagram @alexachung

YouTube se pomalu stává naší oblíbenou kratochvílí. Ve chvílích, kdy se necítíme na několikahodinový závazek s filmem, a na hlavní stránce Netflixu nás ani po deseti minutách nic nechytne za srdce, YouTube je sázka na jistotu. 

Na YouTube je krásné to, že si tu každý najde to svoje. A i když je stále těžší se v nepřeberném množství rozličných tvůrců orientovat, kdo hledá, najde. Můžete si vytvořit vesmír jen z takových lidí, kteří vám opravdu řeknou něco zajímavého, a ty, kteří se proslavili různými skandály a roztržkami, nechat v propadlišti youtubového universa. 

Tyhle kanály nás baví sledovat!

Modelka, podnikatelka, superžena. Rosie HW (jak se její jméno často zkracuje) už roky obdivujeme. Je ztělesněním sofistikovanosti a krásy. Její youtubový kanál se tak rychle stal jedním z našich nejoblíbenějších. Točí videa především o péči o pleť, make-upu, kariéře a životě. Žádné dlouhatánské vlogy ale nečekejte. Rosie spolupracuje se spoustou zajímavých lidí a obsah jejích videí je stejně důležitý jako forma. 

Alexa Chung je možná ta nejvíc cool žena na světě. Její videa jsou stejně vtipná a uvolněná, jako je ona sama. A dozvíte se toho od ní i spoustu zajímavého. Třeba jak se dobře vyspat, jaké to je pracovat ve světě módy nebo jak se obléct za pár vteřin. Nic z toho samozřejmě nebude nuda a ani sama Alexa se u toho nebude brát moc vážně. Až vyrosteme, chceme být jako ona. 

Videa švédské youtuberky Lany jsou pohlazením po duši a tolik kýženým zpomalením v rychlém, instantním světě. Určitě znáte ty chvíle, kdy si s kamarády nad skleničkou něčeho alkoholického promluvíte o všem, co tíží vaší duši. Lana je takovou internetovou guru/kamarádkou, která vám poradí a vždycky dodá něco povznášejícího a milého. 

A další krasavice na našem seznamu. Doutzen je jednou z nejkrásnějších tváří světového modelingu, je ale také neuvěřitelně opravdová a upřímná. Ve svých videích sdílí vše - bez mrknutí oka se svěří se svými starostmi. Třeba jaké je stárnutí před zraky nemilosrdných objektivů fotoaparátů. A ani manželské rozepře nejsou něčím, co by ze svých videí vystřihla. Její upřímnost je osvěžující a někdy až odzbrojující. 

Jestli milujete skincare, ale už se trochu ztrácíte v tom, co kdy a jak aplikovat, expertka na péči o pleť Susan vám poradí. Mezi její nejpopulárnější videa patří reakce na večerní a ranní rituály známých tváří. Vysvětlí, co je správně, a co raději nedělat - a proč. Péče o pleť je totiž, zdá se, trochu věda, ale pořád to může být i zábava. 

Čtěte dál