Které boty jsou ideální na letní festivalovou sezonu?

Kromě holínek si přibalte určitě i Chucky!

Foto: archiv Converse

Snad žádné jiné boty nejsou s rockem a punkem spojeny tak, jako ikonické Converse Chuck Taylor. Na koncertech můžete klasické plátěnky potkat jak na pódiu, tak pod ním.  Zkrátka, tohle spojení, kterému se dá říkat možná už i manželství, trvá několik dekád a jen tak nás bavit nepřestane.

Foto: archiv Converse

Ikonická silueta Chuck Taylor k hudbě zkrátka patří, a proto značka na léto přichází s novou kolekcí Chuck Taylor All Star Boardies. Modely se zahalily do výrazných barev s kontrastními bloky ze strany plátěnky, které jsou inspirované Venice Beach. Nádech pláže přináší i kulaté tkaničky, které jsou jakoby posypané pískem.

Foto: archiv Converse

Kolekce myslí i na celodenní tancování na koncertech, proto jsou modely opatřené OrthoLite stélkou, která se stará o komfort. Chuck Taylor All Star Boardies jsou dostupné v nízkém i vysokém provedení a široké škále pestrých barev.

Foto: archiv Converse

Nenechte si ujít jedinečný event, kde si své nové Chucky necháte upravit na míru! K dispozici bude strojové vyšívání, můžete si je pomalovat, zkrátka s nimi dělat, co budete chtít.

Akce bude probíhat 23. - 24.5. 2019 od 14 do 19 hodin, v obchodě Converse v OC Chodov Praha.

Vidíme se tam!

Čtěte dál