Krásná a fit i po svátcích

Vybrali jsme doplňky stravy, které vám zlepší pleť a vrátí vás zpět do formy.

Foto: Shutterstock

Během vánočních svátků dáváme zabrat nejen našemu zažívacímu traktu, ale samozřejmě i pleti. Tyto doplňky stravy vám pomohou nastávající období přečkat v co nejlepší formě.

Proti stresu
Foto: archiv značky
Proti stresu

Kapky pomůžou od pocitu vyčerpání a přepracovaní. Pomáhají znovu získat energii a nadšení v každém dni. Dodávají energii v období, kdy jsme unaveni z činností, které nás čekají, zaměřují energii na situace, které si to vyžadují.

Bachovy květové bio esenceEnergie, Bio-Bachovky, 20 ml za 419 Kč

Do obchodu

Pro zlepšení pleti i kvality vlasů
Foto: archiv značky
Pro zlepšení pleti i kvality vlasů

The Solution je neochucený kolagenový prášek, který díky svému složení napomáhá ke zvýšení pružnosti pokožky, jejímu vyhlazení a zjemnění vrásek. The Solution můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo pitím. 

The Solution, Oslo Skin Lab, 749 Kč

Do obchodu

Spalovač tuku
Foto: archiv značky
Spalovač tuku

Tobolky je skvělé užívat při cvičení, ke kterému vás pořádně nakopne a vy tak spálíte mnohem více kalorií. Fat Killer je doplněk stravy s vysokým obsahem kofeinu.

Není vhodný pro kardiaky, pro osoby s vysokým krevním tlakem, těhotné a kojící ženy.

Pro čistší pleť a lepší zažívání
Foto: archiv značky
Pro čistší pleť a lepší zažívání

Ideální užívání tohoto drinku je během období večírků. Pročistí spleť, zlepší zažívání a dodá energie. Účinná biointenzivní výživa, která stimuluje imunitní systém a chrání před působením volných radikálů, environmentálním znečištěním, zátěží z alkoholu, stravy a kosmetiky, které ovlivňují zdraví a krásu. 

Clean me, GP Nutrition, 7 denní balení 890 Kč

Čtěte dál