Krása, která jde do hloubky

Luxusní řada péče od německé kosmetické značky Babor totiž o hloubkách něco ví! Respektive o mořských hlubinách, z nichž vychází jedinečné ingredience, které využívá ve své linii SeaCreation.

Přestože 4000 metrů pod mořskou hladinou panuje naprostá tma a extrémní podmínky, vznikl tam počátek veškerého života. Ingredience z hlubin moře, jako jsou například zelené mikrořasy, jež v tomto prostředí žijí a na nichž je řada SeaCreation postavena, jsou tudíž mimořádně odolné a zvládají veškeré zátěže mořského světa (kolísání teplot, intenzivní UV záření, změny v koncentraci soli apod.). Díky látkám, které při tom produkují, se stávají specialisty na anti-aging - umožňují buňkám zůstat déle mladé a zmírňují již existující projevy stárnutí. Mimochodem, řada SeaCreation zahrnuje kromě dvou textur krému také oční krém, sérum a intenzivní masku.

Archiv klienta BABOR

Zelené mikrořasy

Jsou právem považovány za prvopočátek života, protože produkují až 70 % veškerého kyslíku. Zvládají extrémní podmínky mořského světa a dokážou proto posílit odolnost pleti.

Podmořská technologie

Živé organismy se nachází i dva kilometry pod hladinou Tichého oceánu, přestože tam zemské teplo ohřívá vodu až na 72 °C. Babor chytře využívá jejich jedinečných schopností pro zářivě svěží vzhled pleti.

Protein z hlubin

K viditelnému zmírnění hloubky vrásek, zvýšení produkce kolagenu v pleti a povzbuzení regenerace se osvědčil protein Glycocéane GP3, který se získává z mikroorganismu z Antarktického oceánu.

Čtěte dál