Kozačky, které ovládly šatníky celebrit a Instagram vzaly útokem

Nadčasovost a kvalita. Nejen tím si tyto kozačky získaly tolik módních duší. A my se vůbec nedivíme! Znáte značku Paris Texas?

Foto: archiv Instagramu @paristexas_it

Není nad to, když se vám podaří najít skvěle vypadající kozačky, které jsou chic a vaše nohy v nich budou vypadat jako „gazelí“, zkrátka povedou až do nebe. Jedny takové byly ke zhlédnutí i na inauguraci Joe Bidena. Meena Harris pyšně kráčela v blyštivých kozačkách snů po boku své tety Kamaly. Značka bot Paris Texas se stala hitem mezi celebritami, módními maniaky a jak vidíte, i v rodině politiků.

My se tomu ale vůbec nedivíme. Jsou kvalitně zpracované, většina modelů je nadčasová a vypadají jednoduše fantasticky. Navíc cenově se pohybují někde ve středu - nekoupíte je za hubičku, ale také vás nebudou stát dvě či tři výplaty. A to dělá jejich modely ještě atraktivnější. Jedny z nejpopulárnějších modelů jsou jejich kozačky s croc efektem. Ty jsou k dostání v několika barvách. Model s hadím potiskem je také extrémně populární na sociálních sítích.

Foto: archiv Instagramu @paristexas_it

Jejich zpracování, vysoký úzký podpatek a design z těchto kozaček udělal na Instagramu IT model a celebrity se jich nemohou nabažit. Značka vznikla teprve v roce 2015 v Itálii a drží se mota, že jejich boty mají sofistikovaný tvar, ale používají zajímavější materiály. Chtěli vytvořit takové modely, které budete moci nosit jak do práce, tak večer na party. A myslíme, že se jim to podařilo. Nás rozhodně baví jejich práce s mnoha texturami. Ty, které měla na sobě neteř Kamaly Harris, jsou třpytivé a povznesou i ten nejjednodušší outfit o level výše.

Mezi fanoušky této značky patří celebrity jako Dua Lipa, Kim Kardashian, modelky Elsa Hosk, Kendall Jenner, Gigi Hadid či Emily Ratajkowski. Světový módní influenceři nezůstávají pozadu a jsou často k vidění nejen v jejich kozačkách, ale i letních a jarních modelech, které nemohou zůstat bez zmínky.

Čtěte dál