Kouzlo personalizovaných šperků

Přemýšlíte, čím originálním obdařit své blízké nebo byste si sami chtěli udělat radost neobvyklým šperkem, který vás bude reprezentovat? Pokud ano, v tomto článku nabízíme skvělé doporučení. Trend a kouzlo monogramových šperků je zpět!

Foto: PDPAOLA

Luxusní šperky s monogramem

Značka PDPAOLA představila kolekci ikonických monogramových náhrdelníků NEW LETTERS s novým designem. Jemný, elegantní, přesto do očí bijící a originální šperk je zdoben labradority, tygřím okem, perletí i zirkony nacházejícími se v iniciálech pozlacených 18k zlatem. Krásné náhrdelníky se tak pyšní designem, který snoubí eleganci s trochou rebélie a oslavuje jedinečnost a sílu každého jména. Monogram se stal ikonickým šperkem španělské značky, jejíž kolekce navrhuje barcelonský tým designérů v čele se zakladatelkou značky Paolou Sasplugas.

Monogramy si oblíbily i světové ikony, kterými je například Chiara Ferragni, Taylor Hill, Jessica Alba a řada módních influencerů z celého světa. Chiara zvolila vrstvení několika monogramů, a odstartovala tak nový typ stylingu, díky kterému může váš krk stylově zdobit více písmen a víc vašich příběhů. Nebojte se proto tento náhrdelník nosit nejen jako soliter, ale i v kombinaci s mnoha dalšími šperky, které vašemu outfitu dodají neotřelý trendy look.

Foto: PDPAOLA

Šperky pro ženy, které září

V PDPAOLA vytvářejí originální kousky, které ženám umožní vyjádřit se vlastním autentickým způsobem. V duchu značky se skrývá oslava toho, kým jste a kým se chcete stát. Každá kolekce je branou do nového světa pro novodobou ženu, která je stylová, nezávislá a sama sebou. Inspirace silným rodinným příběhem přivedla příbuzné Paolu a Humberta k založení značky roku 2014. Dnes jsou hrdí na to, že vytváří doplňky, které přinášejí radost a jiskru do každodenního života žen ve více než 112 zemích světa.

V České republice si kolekci NEW LETTERS od PDPAOLA můžete nakoupit přímo u distribitura, kterým je eshop Fashionplanet.

Čtěte dál