Kosmetičtí pomocníci, které si zamilujete

S jejich použitím budete mít krásnější úsměv, pleť i vlasy.

Elektronický pleťový čistící kartáček
Foto: archiv značky             
1 Elektronický pleťový čistící kartáček

Švédská firma Foreo, zabývající se produkty pro péči o krásu a zdravý životní styl, přichází na trh s převratnou inovací v rodině technologií k čištění pleti LUNA – s napětím očekávanou novinkou Luna 3. Nová Luna 3 je prvním čisticím kartáčkem svého druhu, který je plně ovládán aplikací Foreo a kombinuje ultra jemné, hygienické čištění pleti spolu s řadou speciálně navržených liftingových masážních programů, které jsou ovládány pomocí mobilní aplikace.

Prodává parfumerie Douglas, 5499 Kč.

Face Roller
Foto: archiv značky                          
2 Face Roller

Používá se k lymfatické masáži obličeje, krku a dekoltu. Pomáhá redukovat otoky, zlepšuje cirkulaci krve, rozproudí lymfu a pomáhá kosmetickým krémům nebo sérům pronikat hlouběji do pleti. Pravidelným používáním dochází ke zlepšení pružnosti pleti, redukci vrásek, oteklosti a kruhů pod očima.

Prodává belovedshop.cz, 799 Kč.

Ústní sprcha se sonickým kartáčkem
Foto: archiv značky             
3 Ústní sprcha se sonickým kartáčkem

Elegantní design spojuje do jediného zařízení ústní sprchu se sonickým kartáčkem. Sonický kartáček disponuje třemi režimy pro čištění. Ústní sprcha pak pulzujícím paprskem vody odstraní zubní plak z těžko přístupných prostor, masíruje dásně a podporuje mikrocirkulaci krve.

Prodává Profimed, 4490 Kč.

Žehlička na vlasy
Foto: archiv značky             
4 Žehlička na vlasy

Značka BaByliss Paris představuje novou unikátní žehličku na vlasy st440e. Plochy žehličky jsou opatřeny exkluzivním povrchem Gold Ceramic Coating. Ten se stará o rovnoměrné rozložení tepla, je k vlasům velice šetrný a chrání je proti přehřátí. Povrch a plovoucí destičky o velikosti 24 x 120 mm zajišťují také dokonalý skluz vlasu, stálý tlak a snadnou manipulaci.

1590 Kč

Čtěte dál