Kosmetické vychytávky Gabriely Laškové

Krásná maminka, moderátorka a občas stále ještě modelka Gabriela Lašková nám prozradila, bez čeho se neobejde.

Foto: Iva Haj

 „Kosmetika je taková moje zábava. Ráda ji zkouším, ráda si vybírám, ráda ji nakupuji a ráda se nechávám inspirovat. Jednou od kamarádky, jindy od vizážistky. Nerada ji mám ale plné poličky. Snažím se vždy kupovat jen to, co skutečně používám. Kromě líčení, toho není nikdy dost, zvláště pak rtěnek. Ale tyto produkty považuji jednoznačně za každodenní must-have.“

Micelární voda
Foto: archiv značky
Micelární voda

Mixa Micelární voda proti vysušování pleti

Odličování je pro mě otázka takřka každého dne. Tato voda je jen lehce parfémovaná, velmi příjemná pro odlíčení, dokonce i očí. Zároveň zabraňuje vysušování pleti, což mi vyhovuje.

Řasenka
Foto: archiv značky
Řasenka

Maybelline Lash Sensational

Jednodušše nejlepší řasenka na světě. S trochou šikovnosti s ní vytvoříte naprosto dokonalé řasy. Husté, natočené, prodloužené, nedrolí se, lehce se odlíčí, je krásně černá... Doufám, že ji nikdy nepřestanou vyrábět.

Rtěnka
Foto: archiv značky             
Rtěnka

Bourjois Paris Rouge Edition Velvet

Mám několik odstínů této matné dlouhotrvající rtěnky. Miluji je pro jednoduchou aplikaci, nevysušuje rty a je fakt, že vydrží opravdu dlouho. Nevytváří hustý filtr na rtech, ale příjemnou a přírozenou konzistenci, která drží.

Lak na vlasy
Foto: archiv značky
Lak na vlasy

Tresemme Ultimate Shine Hold

Lak na vlasy používám takřka denně, někdy stačí trocha pro vytvoření textury vlasů, jindy pro fixaci účasu a někdy i pro úplné znehybnění každého vlásku. Dobře se rozčesává i vymývá.

Make-up
Foto: archiv značky
Make-up

Estée Lauder Double Wear

Konečně jsem našla makeup, který mi sedí opravdu sedí. A TO nejen odstínem, ale především konzistencí, která je naprosto dokonalá. Nepoužívám make up denně, ovšem, když už, tak právě tento. Donale zakryje nedokonalosti, sjednotí pleť, nezatěžuje, nemastí, vydrží a zároveň působí přirozeně.

Čtěte dál