Kosmetické tipy Barbory Ondráčkové

Víme, co patří mezi top produkty sympatické brunety, která je známá pro svůj instagramový účet @fashioninmysoul.

Foto: archiv @fashioninmysoul

Tentokrát jsme se na oblíbené produkty zeptali influencerky Barbory Ondráčkové, která díky Instagramu navázala spolupráce se světovými značkami.

„Kosmetika je pro mě jako módní trendy - nebojím se vyzkoušet nové trendy a nové produkty. O novinkách se většinou informují ze sociálních sítích, především z Instagramu. Snažím se ale zůstat věrná pár produktům, o kterých vím, že mě nikdy nezklamou. Pro mě je to těchto 5 "must-haves", bez kterých si svojí každodenní rutinu nemohla představit.“

Řasenka
Foto: archiv značky
Řasenka

Dior Pump'N'Volume 

Bez řasenky tařka nevycházím. Už druhým rokem používám tuhle Pump'N'Volume od Diora, na kterou nedám dopustit - během několika vteřin oči totiž rozzáří díky dlouhým a hustým řasám.

Parfémovaná voda
Foto: archiv značky
Parfémovaná voda

Cartier Carat

Parfém je pro mě doplňkem, bez kterého si svůj den nedokážu představit. Momentálně jsem si zamilovala parfémovanou vodu Carat od Cartiera, která díky svému květinovému složení provonní každý zimní den.  

Rtěnka
Foto: archiv značky
Rtěnka

Dior Addict Lip Glow

Často trpým suchými a popraskanými rty, především teď v zimě. Mým nejlepším kamarádem se proto stal pečující balzám Dior Addict Lip Glow, který rty hydratuje a zároveň jim přidá barvu a lesk - a to až na 24 hodin.

Pečující olej
Foto: archiv značky
Pečující olej

Youth Watery Oil od Guerlain

Díky častému cestování mám pleť většinou suchou a podrážděnou. Každý večer si proto nanáším tenhle olej z dílny francouzské značky Guerlain, který pleť rozzáří a zároveň si ji i chrání před stárnutím a vráskami.  

Korektor
Foto: archiv značky           
Korektor

Diorskin Forever Undercover   

Pleť rozhodně nemám bez nedostatků, ale díky korektoru Diorskin Forever vypadá vždy dokonale. Zakryje perfektně kruhy pod očima, červená místa, případné pupínky a únavu po cestování i večírku. 

Čtěte dál