Kosmetické novinky, které jsme vyzkoušely a rovnou se do nich zamilovaly

Vyzkoušejte je také!

Foto: Shutterstock

Každý měsíc testujeme kosmetické novinky, které přicházejí na trh. Tentokrát nás nejvíce nadchly tyto.

Dior
Foto: archiv PR
Dior

Capture Youth Age-Delay Advanced Eye Treatment, 1960 Kč

Teto oční krém skvěle revitalizuje oční okolí, přičmž se nejvíce zaměřuje na nateklý vzhled, tmavá místa, jemné vrásky a linky. Napomáhá zpevnit a vyhladit pleť a zklidňuje oční okolí. Oči si tak zachovávají svůj mladistvý vzhled během dne i z dlouhodobého hlediska.

Guerlain
Foto: archiv PR
Guerlain

L'Essentiel (prodává Sephora), 1540 Kč

Make-up, který se pomocí speciálně vyvinutému štětci na míru skvěle aplikuje a vytváří tak bezchybnou pleť přirozeného vzhledu. Má dlouhodržící efekt a pečující složení, které je tvořeno až z 97% přírodními složkami.

Lancôme
Foto: archiv PR
Lancôme

Absolue Soft Cream, 5020 Kč  

Tento krém je skvělý pro všechny ženy, které touží po oživené a viditelně transformované pleti, bez ohledu na svůj věk nebo typ pleti. Obsahuje unikátní minerály, výtažky z růže Lancôme, bambucké máslo, vyživující oleje plodu mučenky, zrcadlovky bílé, mandle a meruňky. 

3LAB
Foto: archiv PR
3LAB

Oil Complex Brightening (prodávají vybrané saloy Fann Parfumerie, 9269 Kč

Lehký hydratující přípravek intenzivně doplňuje ztracenou vlhkost, zjemňuje a tonizuje unavenou a nevýraznou pokožku a doslova ji opět probouzí k životu. Zajišťuje absolutní rozjasnění díky unikátní technologii s mimořádným olejovým komplexem.

MineTan
Foto: archiv PR
MineTan

Revoluční technologie dokonalého opálení, díky které budete bronzová už za hodinu. Samoopalovací nástřik vytváří přirozený bronzový odstín pleti, perfektně hydratuje pokožku, a sama se můžete rozhodnout, jaké opálení chcete.

Aplikaci MineTan můžete vyzkoušet v krásném designovém prostředí Beauty Spa THE SENSES, opálení je vhodné pro všechny typy pleti a je vhodné i pro vegany.

www.thesenses.cz

Dr Haushka
Foto: archiv PR
Dr Haushka

Bronzující rozjasňující pudr ve štětci Bronzing Glow Powder, 654 Kč 

Má v sobě mírné třpytky a velice snadno se nanáší, takže jednoduše získáte svěží vzhled i na cestách. Skvěle vypadá na lícních kostech, ale i v dekoltu. Díky obsahu tapiokového škrobu, slídy, hedvábného prášku i extraktu z černého čaje se krásně postará i o tu nejcitlivejší pleť. 

Čtěte dál