Kosmetická rutina Lindy Nývltové

Linda patří k nejžádanějším tvářím agentury Elite Bratislava. Prozradila nám, jak velkou pozornost věnuje své pleti.

Foto: archiv Lindy Nývltové

"Přes pleť se do těla dostává až 60% všeho, s čím přijdete do kontaktu! Umíte si představit to množství chemikálií, se kterými se musí naše játra vypořádat! A když máme toxická játra, nemáme pěknou pleť, hledáme další krémy, aby nám s tím pomohly... Je to takový začarovaný kruh. Jasně, nedělám si doma medové masky, ale snažím se omezit zbytečné chemikálie tak, jak se dá. A hlavně se starat o pleť zevnitř. Ráda si nechám poradit od odborníků, o mou pleť se stará MUDr. Vanda Przewlocki, PhD. Když už najdu produkt, se kterým jsem spokojená, dále nehledám. Tedy, pokud se nezmění kvalita mé pokožky, nebo roční období, prostředí, ve kterém žiji...  Sleduji také nové výzkumy. Co však ráda zkouším, jsou profesionální, neinvazivní ošetření pleti. Myslím, že s prevencí a pravidelnou péčí se dá docílit opravdu hodně. Naposledy mě například oslovilo ošetření ZLATEM na klinice Frais: Zlato má úžasné léčivé a antioxidační účinky na naše tělo. Podporuje imunitu a odolnost buněk. Pomáhá pleti zregenerovat se a omládnout. V rámci tohoto wellness ošetření mívám i LED terapii, která stimuluje tvorbu kolagenu. Je to bezpečné, nebolestivé a komfortní ošetření s velmi pěkným a viditelným efektem," svěřila se známá modelka.

A které beauty produkty denně používá?

Pleťový olej
Foto: archiv značky
Pleťový olej

Značka Aesop je dobrým kompromisem. Neobsahuje parabeny, silikony, žádné minerální oleje nebo barviva. Mám ráda jejich pleťový růžový olej.

Čištění
Foto: archiv značky
Čištění

Pleť je také potřeba pravidelně čistit, aby byla zdravá. Používám foret Luna - pro vibrační čištění pleti, stačí jen přidat váš oblíbený čistící gel. Jemné vibrace pomáhají odstraňovat odumřelé buňky a také podpoří cirkulaci a rozzáří pleť.

Hydratace
Foto: archiv značky
Hydratace

Pleť hydratuji produkty na bázi kyseliny hyaluronové (i zevnitř i povrchově). Kyselina na sebe váže obrovské množství vody a je tělu přirozená.

Kokosový olej
Foto: archiv značky
Kokosový olej

Když chcete zcela přiródní péči, tak sahněte po kokosovém oleji. Je jemný, ale rozpouští i řasenku a dokonale odlíčí.

Zubní pasta
Foto: archiv značky
Zubní pasta

Nejkrásnější jsme, když jsme šťastné a hodně se usmíváme. Takže naprostou nutností jsou zdravé bílé zuby. Mám ráda přírodní bělící pastu od NATURA siberica, která je paradoxně černá.

Čtěte dál