Knižní tip: Nejstylovější průvodce Paříží a New Yorkem

Klenoty mezi pařížskými obchody a nejlahodnější zákusky v New Yorku - ilustrátorka Megan Hess ví, co nesmíte v těchto Mekkách módy minout.

Foto: IMAXtree

Slavná ilustrátorka Megan Hess spolupracuje s těmi nejprestižnějšími designérskými značkami a její kresby se objevily v kampaních luxusních módních domů, jako je například Chanel, Dior, Fendi , Louis Vuitton, či na stránkách magazínů Vogue a Harper‘s Bazaar. Věnuje se také tvorbě ilustrovaných knih a nově se na českém trhu můžete těšit na dva velmi šik průvodce.

Paříž pro milovníky módy

Paříž je epicentrem stylu a elegance. Neodmyslitelně si ji spojujeme s krásou a luxusem, je vysněnou cílovou destinací každé milovnice módy. Kam se ale v tomto úžasném městě vydat? Megan vás provede svými oblíbenými obchody, hotely, restauracemi a místy k relaxaci.

Foto: archiv  Megan Hess

New York pro milovníky módy

Od dechberoucích výhledů z Empire State Building až po vyhlášené dortíčky z Magnolia Bakery, oblíbená místa na nakupování, zábavu a odpočinek, tipy na restaurace, kde si po celém dni procházení můžete dát něco dobrého – to vše ilustrováno autorčiným jedinečným elegantním stylem, který vám odhalí New York tak, jak jste ho ještě nikdy předtím neviděla.

Foto: archiv Megan Hess

Čtěte dál