Kim Kardashian uvedla „lockdown friendly“ kolekci

Kim Kardashian představila další kolekci své značky Skims. Kousky jsou to tak heboučké, že vám nejen zpříjemní aktuální situaci a čas strávený doma, ale zařadíte je s radostí i do svého streetového looku.

Foto: archiv instagramu @skims

Když Kim Kardashian West přijde s něčím novým na trh, je to pokaždé úspěch. Přestože ne každý je fanouškem jejího stylu, má miliony příznivců a její jméno je tím nejlepším marketingovým nástrojem. To platí i v případě její značky Skims, která se těší velké oblibě. 

Jak už jistě víte, jedná se o značku prádla, která tvaruje postavu a pomáhá zakrýt nedokonalosti a zvýraznit přednosti. Když Kim představila svou první kolekci, během prvních pár minut online prodeje si přišla značka na dva miliony dolarů a druhá kolekce byla ještě úspěšnější. Kim na tomto projektu údajně pracovala několik let a některé věci tak opravdu vychytala. Na své si přijdou ženy všech odstínů pleti a také různých typů postav. A to je to, co dnešní ženy očekávají. Velikosti jsou od těch nejmenších jako XXS až po XXXXL a také si můžete vybrat podprsenky z 28 různých velikostí košíčků. Odstíny prádla jsou také ve velké škále a ženy si tak mohou vybrat takovou, která jim celkově sedí nejlépe. 

Foto: archiv instagramu @skims

V říjnu byla nová kolekce značky Skims uvedena do prodeje v nákupním centru Selfridges v Londýně. Nás zaujaly především modely na volný čas jako kalhoty, topy a kardigany z pleteniny. A nejsme jediní.

Skims si oblíbily i celebrity a na Instagramu jste mohli zahlédnout v jejich modelech například Jessicu Albu či modelku Ashley Graham. Paris Hilton, která je dlouholetá kamarádka Kim, jí navíc pomohla s kampaní na teplákovky z nové kolekce, které si vás svým materiálem a zpracováním získají. 

Foto: archiv instagramu @skims

Právě oblečení, které je šik a pohodlné, se v současné situaci bude určitě hodit. Není na škodu si udělat radost a snažit se si čas strávený doma zpříjemnit alespoň pohodlným a krásným outfitem. Značka Skims zasílá i do České republiky, a tak si cokoli můžete objednat online přímo na jejich oficiálních stránkách.

Foto: archiv instagramu @skims

Čtěte dál