Kilian uvádí kolekci šesti červených rtěnek

Vstup nového hráče na trh dekorativní kosmetiky.

Najít perfektní odstín rtěnky je pro ženu stejná výzva jako najít svůj parfém. Proto se Kilian rozhodl vstoupit do světa dekorativní kosmetiky kolekcí rtěnek v šesti nadčasových odstínech červené, které jsou k dispozici v saténové i matné verzi. Zároveň představuje nový způsob, jak nosit vůni… Rtěnky Le Rouge Parfum jsou totiž jemně parfémovány vůní, kterou Kilian namíchal speciálně pro tuto kolekci. Při každé aplikaci tak své rty zahalíte do závoje smyslné barvy a květinově gurmánské vůně neroli a vanilky.

Šest odstínů červené. Od andělské až po ďábelskou - Heaven Rouge, Aphrodisiac Rouge, Prohibited Rouge, Dangerous Rouge, Intoxicating Rouge a Devil Rouge. Kilian vytvořil šest různých odstínů, které naplní všechny vaše fantazie o dokonalé červené a nekonečně svůdných rtech. Odstíny můžete měnit podle nálady nebo efektu, kterého chcete dosáhnout.

Foto: Kilian/Ingredients

Na výběr máte ze dvou textur: Le Rouge Parfum Satin má příjemnou krémovou texturu a saténově lesklý finiš, zatímco Le Rouge Parfum Matte má sametově pudrovou texturu a rty zanechá dokonale matné. Le Rouge Parfum rty po celý den nepřetržitě hydratuje, zvláčňuje a vyhlazuje. Díky vysoké koncentraci barevných pigmentů má dokonalý krycí účinek a na rtech zanechá sytý odstín s neuvěřitelnou výdrží.

Le Rouge Parfum se ukrývá v luxusním černém lakovaném pouzdru, které stejně jako parfémy Kilian zdobí detail Achillova štítu. Rtěnku tak Kilian povýšil na umělecký objekt a talisman pro štěstí, který budete chtít mít stále u sebe.

Kolekce rtěnek Kilian Le Rouge Parfum bude k dostání od března 2019 exkluzivně v nové prodejně Ingredients na adrese Maiselova 21/41, Praha 1.

Čtěte dál