Když vaří Mama

Vychutnejte si nejlepší domácí jídla se svými přáteli a rodinou v restauraci Mama.

Mama Shelter Praha není jen hotel, ale také skvělé místo k jídlu, pití, tanci a večírkům. Do Prahy přinesl oblíbenou koncepci food sharingu, nebo-li dělení se o různá jídla,  podle svého hesla, že sdílení je péče a podělit se znamená milovat! Vychutnejte si s přáteli nebo rodinou  vynikající domácí jídlo v restauraci Mama.

Foto: archiv Mama Shleter

V restauraci Mama se podává výběr regionální, francouzské, americké a italské kuchyně, vše v příjemném otevřeném prostoru, počínaje prostorem kolem velkého dřevěného stolu až po soukromé boxy.

Foto: archiv Mama Shleter

Pizza z trouby na dřevo a jídla z celého světa, připravená se starostlivostí jako by byla uvařena doma, jsou požitkem pro každého. Podělte se o výběr populárních japonských "gyozas" se sezamovou omáčkou nebo zkuste izraelskou specialitu "shakshouka". Pokud dáváte přednost rybám, určitě si oblíbíte  tuňáka "tonkatsu", příznivci masa si vychutnají hamburger nebo argentinský "entrecote". Na své si ale přijdou i vegetariáni nebo milovníci klasické české kuchyně a guláše s houskovým knedlíkem.

Foto: archiv Mama Shleter

Osobitá restaurace nabízí také bohatou snídani formou bufetu a výbornou kávu, kterou si můžete vychutnat uvnitř nebo na úžasné terase. V restauraci nepřehlédnete herní stůl, kde si můžete zahrát šachy, domino nebo třeba člověče nezlob se, ale i videohry a stolní fotbálek. V lobby dokonce naleznete kultovní flipper! Ve čtvrtek, v pátek a v sobotu večer na vás čekáme u 17ti metrového baru s živou hudbou. Můžete si dát večeři a pak se přesunut jen pár kroků na drink a zatancovat si na jednoho z DJs nebo na živou hudbu. 

Foto: archiv Mama Shleter

Restaurace Mama po celém světě jsou mimo jiné známé pro své brunche. Objevte brunch zahrnující všechny oblíbené snídaňové stálice, stejně jako pizzy a mnoho dalšího. Vše je vyrobené s láskou jako od maminky. Snídaňové menu zahrnující Prosseco, nealkoholické nápoje, čaje a kávy stojí 940 Kč a podává se každou neděli od 12 do 16 hodin.

Mama Shelter najdete v Praze na adrese Veletržní 20.

Čtěte dál