Přinášíme první pomoc při řešení vánočních dárků.
Když ho vyberete na míru, nemusí kosmetický balíček vůbec být obyčejným dárkem. Zvlášť když se inspirujete naším výběrem - našli jsme takové, které by i nám udělaly radost.
Zcela záměrně jsme přitom vynechali vůně - pokud totiž opravdu s jistotu neznáte oblíbenou značku, nebo alespoň vkus obdarovaného, je jen malá pravděpodobnost, že se trefíte.
Namá sice vánoční motivy, ale potěší každého cestovatele - miniatury skvělých produktů v průhledném pouzdře jsou tou nejpraktičtější věcí do letadla.
Fann Beauty Atelier, 2835 Kč
Nars se na letošní vánoce inspiroval punkovou estetikou 70. let, což nás nesmírně baví. Mrkněte třeba na tuto sadu rtěnek v tužce v taštičce zdobené zavíracími špendlíky
www.sephora.cz, 1390 Kč
Není nad kvalitní spánek. S tímhle balíčkem usne každý v mžiku. Kromě masky na oči totiž obsahuje noční olej na zklidnění a sprej na polštář.
www.sephora.cz, 1100 Kč
Sváteční kreslená kolekce od Kiehl’s je každoročně jedním z důvodů, proč se těšit na Vánoce. Krásně zabalený dárkový set si tu můžete poskládat na míru.
Cena závisí na vybraných produktech.
Řadu Slow Age od Vichy milujeme. A té taštičce se sněhovou vločkou (a denním a nočním krémem) nelze odolat.
1230 Kč
V tomhle balíčku s kosmetickými legendami nás baví ta velká mašle a hlavně miniaturní cestovní taštička na odličovací tampony.
599 Kč
Víte, že v Lushi můžete do vánočních balíčků namixovat cokoli chcete, a nechat to zabalit do krásného velkého šátku, který pak vaše kamarádka nebo třeba maminka může dál používat? Krásné a bez obalu.
od 325 Kč
K vánočním nákupům v parfumerii Douglas dostanete jako dárek kosmetickou taštičku od Jana Černého, kterou můžete v klidu použít i jako kabelku. A to je prostě nejvíc.
k nákupu nad 6000 Kč