Kdo je šarmantní Camille Razat z úspěšného seriálu Emily v Paříži?

Také jste společně s většinou světa propadli novému seriálu Emily v Paříži? Tvůrci Sexu ve městě se opět vyznamenali dokonalými stylingy, prostředím a navrch obsazením. Znáte stylovou Camille Razat, která ztvárňuje jednu z hlavních postav Camille?

Foto: archiv Instagramu @camillerazatzone

Od uvedení nového seriálu Emily v Paříži (Emily in Paris) je internet zaplaven články o fantastickém stylingu, který má na svědomí Patricia Field. Nás ale, kromě hlavní hrdinky Emily neboli Lili Colins, velmi zaujala i krásná blondýna Camille, kterou hraje francouzská modelka a herečka Camille Razat. Camille pracovala jako modelka pro značky jako Celine, Darphine či Balmain a reprezentuje ji prestižní agentura Premium Models.  

Ještě před pár dny měla asi o 40 tisíc sledujících méně, ale nyní její instagramová sláva narůstá každým dnem. Není se však čemu divit. Je šarmantní, krásná a módní inspirací jak v civilu, práci tak i v samotném seriálu. Oproti Emily jsou v seriálu její modely mnohem tlumenější, ale zároveň velmi šik a s takovým tím typickým nádechem Paříže. Kostkované šaty a puntíkovaná blůza s velkými rukávy či sexy černé šaty, které měla na sobě na výstavě v galerii, jsou pro mladou Pařížanku jako dělané. V seriálu se také objevilo několik typických outfitů modelek, které jsou klasickou model off duty uniformou. Ty často nosí i ve volném čase. 

V civilu je její styl nadále velmi inspirativní. Překvapivě také nosí barety, což by se mohlo zdát jako cliche, ale řekněte sami, není k nim vlastně co špatného dodat. Často ji uvidíte s šátkem ve vlasech či stylové čepici. Její modely a kombinace jsou relativně jednoduché, ale vždy zajímavé, inspirativní a nebojí se trendů jako jsou například cyklistické šortky, které svět vzaly útokem podobně jako zmiňovaný seriál. K vidění je také v kovbojských kozačkách či combat kozačkách, o kterých jsme na webu psali nedávno. Cizí ji rozhodně není ani další velký trend současnosti – oversized saka. Nevyhýbá se ani nadčasové klasice ve formě džínové a kožené bundy. 

Jedno je jisté, Camille je šik za všech okolností a může rozdávat lekce francouzského stylu. Pojďme se inspirovat jejími looky v galerii!

Čtěte dál