Každý může mít svůj originální pár bot

Prada představuje kolekci dámských bot Made to Order s novými variantami personifikace.

Projekt nabízí zákaznicím příležitost nechat si vyrobit jedinečnou obuv na míru.

Foto: archiv Prada

Na výběr je k dispozici osmnáct různých modelů, včetně lodiček, balerín, bot s otevřenou patou nebo sandálů na platformě i bez. Můžete vybírat z osmi různých výšek podpatků v široké paletě odstínů a materiálů.

Foto: archiv Prada

Rozšířila se i řada ikonických potisků Prada na podkladu z lakované kůže, nově jsou v nabídce potisky Lipstick, Barocco a Roses a také nové vzory s plameny Dahlia a Mermaids. Kombinací ikonických potisků z různých sezón vzniká úplně nový, překvapivý vzhled.

Foto: archiv Prada

Dámské klasické lodičky i lodičky s otevřenou patou lze nyní opatřit popelínovou mašlí s jedním z devíti různých potisků.

Po volbě modelu, materiálu a barvy si zákaznice mohou dále zvolit barvu podešve (černou, tělovou nebo světle modrou) a přidat si na boty iniciály, symboly nebo čísla z kovu. Stejnými znaky, avšak z kůže, bude možné ozdobit i exkluzivní saténový obal na boty.

Foto: archiv Prada

Personalizace však nekončí produktem samotným – balení bot je sladěno s vybraným modelem: klasická modrá krabice ozdobená gumičkou a kovovou destičkou nebo krabice s motivem potisku Prada.

Boty budou dodány do osmi týdnů od objednávky, objednávat můžete v pražském butiku Prada, od 3. do 9. dubna 2019.

Čtěte dál