Karolína Holubová: Začátek...

...někdy skok do neznáma provázený obavou z neznámého, jindy naplněný vzrušením.

Foto: Matěj Paprčiak

Mám ráda začátky

Příjdou mi vzrušující, probouzejí v nás život, udržují v tvůrčím napětí a vytrhují nás z nebezpečného spánku, do kterého nás ukolébává prověřená rutina. Jsem s vámi na začátku nové cesty a nevím, co všechno na ní objevím. Nicméně se na to všechno, co tu spolu prožijeme, těším! Takže nádech, výdech… Jdeme na to!

Jmenuji se Karolína Holubová. Někteří mne možná znáte pod mojí instagramovovou přezdívkou @Holu_ka. Pro ty co mě neznají: Jsem módní fotografka a filmařka žijící převážně v Londýně ale působím i v Praze, či jinde po světě. Před mým objektivem nejčastěji stojí krásní muži. Když mám chvilku čas, točím zábavná a motivační storíčka se svým přítelem Matějem Paprčiakem (@iammatejpaprciak)  a mojí nejmilejší maminkou, můzou ale i kamarádkou Evou Holubovou (@evaholubovaofficial) , s níž pracuji na spoustu projektech. Jsme #dceraamatkaroku děláme #rozhovornapokracovani, fotíme, točíme, sníme, ale i blázníme.

Foto: archiv Karolíny Holubové 

Na svých sociálních sítích se především zabývám tématy, které se týkají zdravého sebevědomí a souvisí s naším egem. Zabývám se ženskostí v moderním světě. Mluvím o potřebě naslouchat své vnitřní ženě, kterou máme každá v sobě, ale někdy s ní neumíme navázat kontakt nebo si jí ani neuvědomujeme.

Snažím se motivovat sebe i druhé k sebezlepšování a sebedůvěře.

Můj nejpoužívanější hashtag je #mejserada, pod kterým můžete najít obsah s tímto zaměřením.

Ale také se věnuji své módní tvorbě, tedy focení a natáčení, ať už autorských fashion story, či dokumentování fashion weeku a představování nových talentů ve světe modelingu. Přináším insight do světa modelingu a módní branže. A odpovídám na otázky ohledně focení, točení, módního světa a tak dále!

Foto: archiv Karolíny Holubové 

Ve svých článcích, na které se budete moci těšit každý druhý týden, se budu věnovat tomu, jaké to je žít a pracovat v Londýně. Proč fotím kluky a módní branži obecně. A jelikož se často vyskytuji na různých módních akcích jako jsou fashion weeky a představení kolekcí a móda mě zkrátka baví a fascinuje, chci se tu také věnovat módě a stylu. Každý druhý týden přijdu s nějakým novým tématem z těchto oblastí. Bude to takový můj deník… Podělím se s vámi o své úvahy, poznatky a komentáře a zároveň vás chci vybídnout, abyste na moje psaní reagovaly na mém isntagramu, abyste mi napsali co vás zajímá a o čem byste si chtěli přečíst! Napište mi, jaké na mě máte otázky!

Zkrátka a dobře, své působení na harpersbazaar.cz určitě propojím s obsahem na svých sociálních sítích! Jsem zastáncem toho, že nic není tabu a o všem by se mělo mluvit! Už teď se těším na vaše poznatky a náměty! 

Karolína

 

Čtěte dál