Kapitán Louboutin vás zve na palubu

Ikonický designér představil tuto sezónu unikátní 3D koncept Loubi Airways, který zobrazuje kolekci fall-winter 2021 na palubě imaginárního letadla.

Foto: archiv Christian Louboutin 

Louboutin se v době pandemie rozhodl reagovat na současnou situaci spojenou s cestováním a pro své publikum vytvořil první digitální private jet. Vtipným způsobem aplikoval „product placement“, který najdete v magazínu jeho aerolinek, příručním zavazadle a v neposlední řadě na nohou posádky. Interiér letadla je, jak jinak, vybavený ikonickou červenou barvou, která definuje slávu podrážky jeho lodiček.

Online prezentace startuje na ikonickém TWA terminálu newyorského letiště JFK, který navrhl architekt Aero Saarinen a přímo odkazuje na zlatou éru cestování. „Cestující“ se v celém procesu check-inu, bezpečnostní kontroly a přípravy na odlet setkává s kompletním portfoliem značky Christian Louboutin. Boty, kosmetika, doplňky, kabelky i ikonická rtěnka mají své cameo ve stylovém rendez-vous této sezóny.

Pozitivní zprávou je, že digitální svět, který Louboutin tuto sezónu navrhl, obsahuje plnou paletu produktů pro dámské i pánské publikum, což dává naději, že na horizontu nejbližšího roku budeme opět řešit otázky spojené se společenským „dress code“.

„Vítejte na Loubiville Airport a užijte si svůj pobyt,“ promlouvá k nám všem charismatický Christian v závěru prezentace. 

Objevte s námi svět Loubi Airways!

Čtěte dál