Kam na ty nejlepší poklady do bytu z druhé ruky?

Vintage hýbe nejen módním světem. Ani nábytek a dekor se nedrží pozadu.

Vracet věcem život, využívat vše na maximum, a především nevyhazovat to, co ještě můžete využít. Co bylo dřív známkou podezřelé a nezábavné šetřivosti se mění v postoj, který je pro život v moderním světě zcela nezbytný. Co víc, je i cool. Chovat se k věcem, co nás obklopují, ohleduplně a neplýtvat zdroji, ať už přírodními či lidskými, je cestou k lepšímu světu a zářivějším zítřkům.

Udržitelnost v oblasti módy je téma, jež už snad každý z nás zná skrz naskrz. Vyhazování a nadprodukce se týká ale každé oblasti lidského života. K módě se tak přidává i trend udržitelného nákupu vintage nábytku a dekorativních předmětů. Vždyť tolik krásných a kvalitních kousků existuje a nenachází patřičné využití. Byla by neskutečná škoda nechat je zapadnout na smetištích, skladech či půdách. 

Naštěstí existuje spousta projektů, které dělají tu nejtěžší práci za vás a takové poklady hledají a renovují. Vy už si pak pouze vyberete, který s vámi půjde domů. Vybavit si byt stylově, udržitelně a originálně ještě nikdy nebylo snazší a zábavnější než teď. 

Kde vintage poklady do bytu hledat?

Čtěte dál