Kabelky, které jsou láskou na celý život

Investujte do klasické kabelky. Do té, co se vám bude hodit ke všemu, upoutá na sebe kýženou pozornost a nikdy nevyjde z módy.

Salvatore Ferragamo
Foto: archiv značky             

Přestože je kabelka Boxyz relativním nováčkem ve světě Ferragamo, její elegantní a nadčasový tvar jí přisuzují téměř nesmrtelnost. Ostatně, sám kreativní ředitel značky Paul Andrew ji designoval s jasným poselstvím. Chtěl totiž vytvořit originální kabelku, která bude dokonalým doplňkem pro život ve 21. století: “budoucí klasiku”.

Celine
Foto: archiv značky                          

Proslavila ji především Lady Gaga, která ji vynesla jako první. Byla to úplně prví vlaštovka, jenž se objevila pod novým kreativním ředitelem Celine Hedi Slimanem a podle ní jsme všichni hádali, jakým směrem se celý módní dům bude ubírat. A je to směr velmi klasický. Klasický, dokonale vypracovaný. Stejně jako tato kabelka. Bude vypadat skvěle celé roky. Ke všemu.

Dolce & Gabbana
Foto: archiv značky             

Kabelka Sicily. Nadčasová kráska, která ctí řemeslnou zručnost. Její historie sahá až do roku 2009 a je dodnes nejikoničtější kabelkou italské módní značky Dolce & Gabbana. Název Sicily odhaluje celý svět značky založený na historii, tradicích, hravosti barev, vášni a ženskosti. 

Bulgari
Foto: archiv značky             

Tento dům se nepyšní pouze nádhernými šperky s drahokamy,  nebo jejich klasickou řadou B Zero, ale také skvěle zpracovanými kabelkami, které jsou stejně nadčasové, jako jejich šperky. Favoritem jsou určitě kabelky z řady Serpenti, které mají nádherně vypracované kovové detaily. Jak  zapínání v podobě hlavy hada, jenž je typický i pro stejnojmennou kolekci šperků, tak řetízek. I ten v sobě nese prvky ikonického hada.

Bottega Veneta
Foto: archiv značky                          

Ikoničtější psaníčko než Bottega Veneta Knot najdete těžko. Není to sice kabelka na každodenní nošení, ale investice do ní se rozhodně vyplatí. Pevné zaklapávací pouzdro potažené světelnými provazci kovu, vyplétanou kůží nebo ručně tkaným hedvábím, se uzavírá kovovým kultovním uzlem a je jako dokonalý šperk. Vezmete ho pokaždé, když nemáte nápad na večerní styling. A pokaždé dodá vašemu outfitu zcela nový rozměr.

Čtěte dál