Kabelka jako klenot

Jestliže se vám nechce vymýšlet nápaditý outfit, stačí jednoduchý look doplnit výrazným doplňkem. Co takhle kabelka, která působí spíše jako šperk?

Foto: archiv značky

Není tajemstvím, že ženy milují šperky. Již samotná Kleopatra věděla, jak šperky dokáží vyzdvihnout ženský půvab. Ale co, když spojíme šperky s dalším oblíbeným doplňkem, jako je kabelka? Na tento koncept vsadilo několik společností, ať už těch známějších a stálejších, či novějších, a přináší tak na trh zdobné tašky, které září do dálky jako kus šperku.

Nyní, když je léto v plném proudu, se určitě vyplatí do takového kousku investovat. Jsou takovým způsobem výrazné, zajímavé a dokonale propracované, že oživí i ty nejjednodušší outfity. Pokud například zbožňujete klasiku v podobě džínů a bílé košile, v doplnění s jedinečnou kabelkou budete nepřehlédnutelná. Některé jsou velmi precizně zpracované a opravdu působí jako výrazný šperk. 

U kterých značek tyto klenoty hledat?  

Rosantica
Foto: archiv Instagramu @rosantica_official
Rosantica

Rosantica je jedna ze značek, která tvoří ikonické tašky a jejich zajímavé modely se houpaly na zápěstí hvězd jako zpěvačka Anne-Marie či herečka Jennifer Lawrence. Je to brand, který dělá také výrazné šperky a spojením kabelek a šperků vytvořil značku, jejíž popularita roste velmi rychle. Jejich poslední kolekce se inspirovala městy jako Miláno, Londýn či Paříž a najdete v ní kabelky ve tvaru Eiffelovky či známého Big Benu v Londýně.

Do obchodu

Mae Cassidy
Foto: archiv Instagramu @mae_cassidy
Mae Cassidy

Mezi další značky, které tvoří nepřehlédnutelné skvosty, patří určitě britská značka Mae Cassidy. Tu založila Georgina Mae v roce 2017 a snaží se spojit ve svých modelech východ a západ. Při výrobě dbají na tradiční indické techniky a výsledkem jsou dokonale zpracované modely, v nichž budete zářit. Modelka Daisy Lowe i zpěvačka Paloma Faith si vybraly modely Mae Cassidy na významné společenské události.

Do obchodu

Judith Leiber
Foto: archiv Instagramu @judithleiberny
Judith Leiber

Judith Leiber je jméno, které reprezentuje tento styl tašek na jedničku. Návrhářka tvoří doslovně klenoty, které mají precizní zpracování, jsou zábavné a jedinečné. Co třeba kabelka ve tvaru avokáda, která se třpytí do dáli? Zvolit můžete také tvar dortíku či ovoce. Jde vidět, že se inspiruje v běžném světe a tvoří vtipné modely, jež budou takzvanou třešničkou na dortu.  

Do obchodu

A další...

Pokud jsou na vás předchozí modely moc výrazné, možná vás zaujmou ty od značky L’alingi. Mají decentnější prvky jako například perlovou obruč. Podobné modely se objevují i u značek, které se nesoustředí pouze na jeden styl, jako například Cult Gaia, která má v poslední kolekci zajímavou kabelku ve tvaru velké perly. Spousta známých módních domů, třeba Jimmy Choo nebo Miu Miu, do svých kolekcí také zařazují výrazné a třpytivé modely, v nichž budete za hvězdu.

Čtěte dál