Jóga v paláci

Zacvičte si jógu jako princezna.

Foto: archiv PR

Tuto sobotu (8.12.) Klára Pokorná společně s Yoga Movement Praha pořádají akci Xmas Yoga Day in Kaiserštejnský palác. Z okna se tak budete kochat pohledem na vánoční trhy na Malostranském náměstí a na hrad. Během celého dne budou probíhat lekce, z nichž každá bude opět úplně jiná. Čeká na vás třeba čokoládový rituál za doprovodu živých bubnů.

Celá akce chce propojit zajímavá místa, pro jógu často netradiční a zároveň odbourat nejčastější jógové předsudky - jako třeba, že jóga je jen pro flexibilní, jóga je jen pro holky.

Jóga je pro kohokoliv a můžete ji cvičit opravdu kdokoliv a kdekoliv.

Navíc, celý jógový den bude mít charitativní podtext. Den bude zaměřený na podporu RWTTC - organizace, jejímž cílem je zvýšení viditelnosti a povědomí o osobách se speciálními a komplexními potřebami a pomoc s jejich integrací do činností každodenního života. Pro naplnění tohoto cíle si členové Running With Those That Can’t (RWTTC) zvolili sportovní běžecké události, které tvoří osu aktivit charity. Cílem tohoto dne bude tak vytěžit částku na zakoupení vozíku na závody v hodnotě 40.000 Kč.

Detaily o akci najde na Facebooku, celodenní kurz stojí 850 Kč.

Foto: archiv PR

Čtěte dál