Jóga na netradičních místech

Zažijte v Praze dovolenkovou atmosféru a zacvičte si jógu na neobvyklých místech.

Pokud je vaše letní dovolená ještě v nedohlednu ,anebo naopak, už vám příjde, že je to tak dávno, co jste byli pryč, zrelaxujte se během srpnových víkendů na jógových lekcích v Praze, které slibují neobvyklé zážitky.

Yoga & Special Places
Foto: archiv Yoga & Special Places

Po cvičení jógy na střeše Lucerny, v prostorách baroktního sálu na Malé straně a v neposlední řadě v krásné funkcionalistické vile na Barrandově, představuje Yoga&Special places další jedinečné místo, kterým je okouzlující Křižíkova fontána. Těšit se můžete na cvičení přímo ve fontáně.

KDY: 10.8. 2019

KDE: Křižíkova Fontána, Praha 7

CENA: celodenní pas 950 Kč

REZERVACE: www.yogamovement.cz

1, 2, 3 k vědomému životu
Foto: archiv 1, 2, 3 k vědomému životu

Užijte si unikátní víkendový workshop, který slibuje naplnění vašeho potenciálu. Zjistíte, jak v hektickém režimu snadno udržet rovnováhu a dobít energii pomocí vyvážené stravy, vědomého pohybu a jak se rozhodovat v souladu s vlastními hodnotami.

Těšit se můžete na společné cvičení, vaření, přípravu zdravých svačinek (jídlo je v ceně), přednášky a diskuze o zdravém životním stylu, taktikách rozhodování a komunikaci. 

KDY: 3.-4.8. 2019

KDE: Limpid Works, Donská 9, Praha 10

CENA: víkendový workshop 6000 Kč

REZERVACE: 123vedomyzivot@gmail.com

Free pop-up jóga v Grébovce
Foto: Shutterstock

Přivítejte nový den jógou pod širým nebem v parku Grébovka. Lekce je vhodná pro všechny, bez ohledu na předchozí zkušenosti s jógou. Hlavním mottem je, užít si čas sami se sebou a svým tělem a načerpat tím energii na zbytek dne.

KDY: 21. 8. 2019, 8:00 - 9:30

KDE: Havlíčkovy sady, Praha 10

CENA: zdarma

REZRVACE: není nutná, veškeré info zde

Nemáte na jógu co na sebe?

Podívejte se na kolekci české značky LASOUL, za kterou stojí Martina Prokopová – cestovatelka a akční žena, která také ráda jezdí na kole. Její oděvy jsou proto pohodlné, funkční a samozřejmostí je i to, že vypadá skvěle. Letos přichází značka s novinkou v podobě pestrobarevných legín, které jsou na jógu jak dělané.

Foto: archiv Lasoul

Čtěte dál