Jména vítězů Schwarzkopf Elite Model Look pro rok 2020 jsou odhalena

Tváře a jména budoucích hvězd modelingu jsou známa! Světové finále nejprestižnější modelingové soutěže se ale letos, historicky poprvé, bude konat online.

Foto: archiv SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK

Nejprestižnější modelingová soutěž na světě vyhlásila jména národních vítězů. Za Českou republiku budou bojovat Victoria Carinne Lavers a Tony Tieku, Slovenskou republiku budou reprezentovat Zuzana Hodáková a Adam Cmarko. Na rozdíl od předchozích ročníků přinesl ten letošní, hlavně díky digitální formě projektu, i nominace dalších dvou finalistek, které byly objeveny také agenturou Elite Prague. Nela Braun za Chorvatsko a Anna Kutko za Rusko. Všichni vybraní finalisté se až do vyhlášení světového finále Elite Model Look zúčastní online tréninků a prezentací pod vedením modelingových hvězd jako je kanadská supermodelka Coco Rocha, Francouzka Josephine Le Tutour nebo americký youtuber a herec Cameron Dallas.

I přes letošní náročnější podmínky proběhly soutěž i castingy za hojné účasti přihlášených. „Bohužel nebylo možné realizovat tento rok standardní soustředění a slavnostní galavečer na Pražském hradě, tudíž všechny předvybrané skvělé adepty postoupíme do ročníku 2021, aby nebyli ochuzeni o tento jedinečný zážitek,” dodává Saša Jány, ředitel soutěže.

Světového finále nejprestižnější modelingové soutěže, které se letos odehraje online, se zúčastní 10 modelek, 5 modelů a 5 influencerů, které nominovala mezinárodní porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury, médií a partnerů projektu. Vítězky a vítězové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro Českou a Slovenskou republiku 2020 patří k favoritům soutěže, vzhledem ke skvělým výsledkům kandidátů z minulých ročníků. Na vyhlášení vítězů se můžeme těšit 16. prosince.

Čtěte dál