Jimmy Choo představuje novou šéfku i kolekci s Timberland

Novou šéfkou obuvnické značky Jimmy Choo se stane Hannah Colman, která pro značku pracuje už dlouhých dvacet čtyři let. K tomu přichází i kolekce bot propojující luxus s outdoorem.

Foto: Shutterstock

Společná cesta Hannah Colman a světoznámé značky Jimmy Choo trvá již 24 let, a to od roku 1996, kdy ve firmě začínala jako store manažerka londýnské pobočky. Časem se však vypracovala na pozici šéfky e-commere pro celý svět a starala se o působení firmy na Středním východě, Evropě a Africe. V květnu 2020 následoval post generální ředitelky, kterou se stala po odchodu předchozího výkonného ředitele Pierra Denise. Ten z pozice CEO odešel po osmi letech do americké kosmetické společnosti Coty. Nyní se novou šéfkou značky Jimmy Choo stala právě Hannah. 

Pro Capri Holdings, společnost, kterou vlastní například značky Michael Kors nebo Versace, bylo rozhodnutí jednoznačné. Colman totiž podle Johna Idola, předsedy Capri Holdings, ukázala vynikající vedení během celosvětové pandemie. 

Jako všechny ostatní luxusní firmy i Jimmy Choo trápí rekordní pokles tržeb. Jejich tržby za uplynulý kvartál klesly meziročně o 67,7 % na 51 milionů dolarů a zaznamenali provozní ztrátu ve výši 29 milionů dolarů.

Foto: archiv webu Finance.yahoo.com

„Beru odpovědnost za napsání další kapitoly tohoto jedinečného luxusního domu neuvěřitelně vážně a nemohu být z této příležitosti více nadšená,“ řekla Colman o nové výzvě. Bude pracovat po boku kreativní ředitelky Sandry Choi, která se ke spolupráci s Colman také vyjádřila. „Hannah a já jsme pracovaly společně od založení našeho luxusního domu. Nemůžu být šťastnější, že nyní povede naši společnost, protože pokračujeme v růstu Jimmy Choo jako jedné z nejdůležitějších britských luxusních značek na světě. Sdílíme stejnou vizi budoucnosti této značky, kterou obě milujeme,“ řekla Choi. 

Nečekané spojení

Povýšení Hannah Colman přichází ve stejnou dobu, kdy Jimmy Choo začíná spolupracovat s obuvnickou značkou Timberland, kdy se elegance a luxus propojí s outdoorem. Společná kolekce byla odhalena na začátku tohoto roku, když Jennifer Lopez pózovala v zákulisí Super Bowlu 2020 a měla na sobě boty Timberland zdobené krystaly Swarovski.

Klasické "timberlandky", které jsme nosili na podzim a v zimě do města i na výlety, dostaly díky Jimmy Choo nový, exkluzivnější kabát. Zdobí je nejen zmíněné krystaly, ale i třpytky a vyšité logo Jimmy Choo. K dostání jsou v dámské i pánské verzi.

Foto: archiv webu Snobette.com

Čtěte dál