Jídelníček Taylor Swift

Zpěvačka jí zdravě, ale neodříká si, na co má chuť.

Foto: Getty Images

Oblíbená snídaně…

Taylor si ráda dopřeje poctivou a výživnou snídani. Pohankové palačinky se šunkou, vajíčkem a parmezánem zapije sklenicí pomerančového džusu – ten si dává každé ráno. Další volbou jsou cereálie, ale ty si nejraději vychutnává ve společnosti své kamarádky Hailee Steinfeld.

Od pondělí do pátku…

Přes týden jí nejčastěji různé druhy salátů nebo sendvičů a vyhýbá se všem slazeným nápojům.

O víkendu…

V sobotu a neděli si dopřeje, na co má chuť. „O víkendu si dovolím zhřešit. Někdy je zkrátka potřeba dát si něco jen proto, že po tom touží vaše chuťové pohárky,“ prozradila magazínu WebMD. Na druhou stranu, výborná jídla mohou mít i zdravější varianty, které nejsou o nic méně výtečné. Třeba na bezlepkovou pizzu z newyorské restaurace L'asso nedá dopustit. A k ní sklenku vína, aby byl italský zážitek kompletní. A když už jsme u jejích oblíbených newyorských podniků, Taylor doporučuje zajít do Levain Bakery pro bezkonkurenční cookies. 

Pečení…

Pečení je její koníček. Dokonce se o své recepty podělila na profilu na Tumblru. Dalším důkazem této její záliby je čokoládový dort, který upekla k narozeninám kamarádce Lily Aldridge - #BFFGoals!

Káva…

Bez kávy to nejde! Taylor ráda zaskočí do Starbucksu, kde si v týdnu objednává skinny vanilla latte a na podzim, o víkendu, si dopřeje jejich klasiku v podobě pumpkin spice latte.

Čtěte dál