Jídelníček Kate Hudson

I ultra svědomitá Kate si dopřeje pizzu!

Foto: Getty Images                                       

Kate Hudson žije velmi zdravě, ale i když je její lifestyle opravdu uvědomělý, je jí jasné, že čas od času je potřeba dopřát si to, na co je chuť!

Každý je jiný a každému vyhovuje něco jiného a Kate zjistila, že jí většinou nesedí velké snídaně. Proto svůj den nejčastěji začíná kávou a zeleninovým freshem. „Nepatřím mezi lidi, kteří se budí hladoví,“ svěřila se. Ráda cvičí dopoledne. Aktivity střídá, nejvíc ji baví spinning, běh, pilates a klasické posilování. Po sportu si nikdy nezapomene dát proteinový shake.

Kate Hudson vyhovuje alkalická strava, což znamená, že se její jídla skládají z velké části z tofu, oříšků, ovoce a zeleniny – upřednostňuje spíše vegetariánskou stravu. K obědu si dává nejčastěji salát, odpoledne nezapomene na svačinu a hlídá si, aby měla pět menších jídel za den.

Ale vyváženost je potřeba a ani Kate není příznivkyní totálně „bezchybného“ jídelníčku a nedodržuje tento přísný režim dnes a denně. „Když mám náladu zajít do restaurace a dát si, na co mám chuť a nepřemýšlet o tom, tak to bez výčitek udělám! Jednou týdně to není žádná tragédie. Chci se také někdy odměnit, udělat něco, co není vyloženě zdravé,“ svěřuje se Kate. A jaké jsou její dvě nejoblíbenější guilty pleasures? Pizza Hawai a bezlepkové makarony se sýrem. Kate také miluje kávu a začátek dne si bez ní neumí představit. A když potřebuje odpolední vzpruhu, neodolá ani dalšímu šálku.

Čtěte dál