Jennifer Lopez září v nové Versace kampani

Spojení, které nikdy nezklame.

Foto: archiv instagram @donatella_versace

Tělo bohyně, jako má Jennifer Lopez, by si přála nejedna žena. JLo svou krásu, vitalitu a sex-appeal zas a opět dokazuje v nové kampani Versace, které se stala tváří.

Jeniffer je dlouholetá kamarádka Donatelly Versace. To ale není důvod, díky kterému se stala tváří značky. JLo a Donatella spolu již několikrát spolupracovaly a vždy to mělo hvězdné zpracování a dlouhodobé ovace.  Pamatujete si například na překvapující závěr Versace přehlídky v rámci podzimního fashion weeku, kdy se na mole objevila okouzlující Jennifer v Jungle šatech a všechny tak ohromila svým kouzlem a znovuobnovením tohoto modelu a potisku, který se stal součástí i této kolekce? Společně tak ovládly internet na několik týdnů. Toto rozhodně nebude vyjímkou. 

Kampaň se zabývá nejen módou, ale má skrytý podtext. V dnešním světě, kdy je vše digitální a na internetu, je velmi těžké udržet od sebe osobní a veřejný život, především pro celebrity jako je právě JLo. Hranice se postupně rozmazává a tyto světy se začínají, ať chceme nebo nikoli, prolínat. Tento fakt znázorňuje Jennifer v provokativně nafocené kampani.

„Pro mě Versace představuje zplnomocnění a světu představuje něco nádherného. Spolupráce na této nádherné kampani, s mou dlouholetou přítelkyní Donatellou, je splněný sen.“ Říká Jennifer Lopez, hlavní tvář pro kolekci jaro/léto 2020. Vedle Jennifer v ní ale také září jedna z nejúspěšnějších modelek dnešní doby, Kendall Jenner.

Foto: archiv instagram @mertalas

Celou kampaň nafotilo duo MERT & MARCUS aneb Mert Alas a Marcus Piggott. Jedná se o velmi úspěšné a známé fotografy, které se společně soustředí a věnují módní fotografii. Mají za sebou již nespočet úspěšných projektů a spoluprací jako kampaň pro Gucci, Burberry, focení pro Vogue Italia nebo práce s ikonami jako Penelope Cruz, Bella Hadid nebo Rihannou.

Střípky z kampaně se můžete pokochat v galerii.

Čtěte dál