Jednoduché triky: jak vnést barvy do šatníku

Pro všechny, co milují neutrální tóny a nechtějí se jich vzdát.

Foto: IMAXtree

Jednodušší už to být nemůže. Pokud se nechcete vzdát svých oblíbených džín s bílým trikem nebo černé hedvábné sukně se šedým topem, ale přesto máte chuť oživit si šatník, zainvestujte do barevných doplňků. Jakmile si na ně zvyknete, nedokážete si život bez nich představit. Rozzáří celý váš outfit, ale jednoduchý styl zůstane.

Věřte mi! Na barevné boty a kabelky nedám dopustit. Stejně tak na bílé triko...

Nezvyklý detail
Foto: IMAXtree

Šátek uvázaný kolem pasu je skvělý detail, který zvýrazní jinak jednoduchý look. Skvěle vypadá i několik hedvábných šátků smotaných dohromady. Fantazii se meze nekladou. Pokud se necítíte na zvýraznění pasu, umotejte šátek jako čelenku kolem hlavy, vpleťte ho do culíku nebo si ho zamotejte na ruku místo šperku.

Psaníčko s výrazným vzorem
Foto: IMAXtree

Bude se vám hodit k letním jednoduchým šatům, ale vezměte ho třeba k již zmíněným džínům a triku, obujte jednoduché lodičky a buďte nenuceně šik za každé okolnosti.

Nápadité boty
Foto: IMAXtree

Funguje to s nimi stejně, jako s kabelkou. Stačí jeden výrazný kousek a váš jednoduchý outfit bude zářit v davu.

Přehnané náušnice
Foto: IMAXtree

Jen málokdo unese takhle velké náušnice k výraznému outfitu. Zato k jednoduchému se vám budou hodit vždycky! A nejlepší na nich je, že je můžete během dne kdykoli sundat nebo nandat. Záleží jen na vás a vaší náladě. 

Čtěte dál