Je žena v červené barvě pro muže atraktivnější?

Červenou milují nejen módní domy a značky, ale i muži. A to hlavně na ženách. Protože žádná jiná barva neplatí na opačné pohlaví tak silně, jako právě tato.

Foto: IMAXtree

Vsaďte karty na červenou!

Stačí si obléct na nejbližší dámskou jízdu cokoli červeného a budete sama překvapena, jaký účinek to bude mít. A nemusíte volit vyzývavé kousky s hlubokým výstřihem nebo ultra mini sukně. Mužům je vlastně jedno, zda budete mít šaty, halenku nebo kalhoty. Jejich mozek reaguje jen na barvu. Nehledejte za tím nic jiného, než přírodu.

Protože právě tam je červená jako symbol sexuálního zájmu. A nejedna studie již potvrdila, že právě tato barva je spojena se sexem jako takovým. Muži si dokonce myslí, že ženy oblečené do minimálně jednoho červeného kousku mají rády sex. Dokonce si myslí, že nositelky červené jsou pro ně "lehkou obětí" a k sexu tak může dojít hned na prvním rande.

Červená vládne ulicím

Ať už se oblékáte pro muže nebo proto, že ráda následujete trendy, jedno je jasné. Červená by neměla chybět ani ve vašem šatníku. Tato barva je jedním z nejpopulárnějších trendů sezóny a důkazem toho jsou ulice plné červených kousků.

Co vy, máte už také červenou ve svém šatníku? Pokud stále hledáte inspiraci, prohlédněte si naší fotogalerii.

Čtěte dál