Jarní inspirace: Jaké outfity obléct do zmateného počasí?

Přechod ze zimy do jara je, co se oblečení týče, docela výzvou. Jaké kombinace nás provedou letošním předjařím?

Každou zimu se těšíme, až zase budeme moci vyndat náš jarní arzenál oblečení, jež na nás smutně čeká ve skříni. Jakmile ale teplejší dny přijdou, bojujeme nejen s tím, jaké kombinace tedy vlastně vykouzlit, ale i s tím, že nevíme, co je v daný den přesně vhodné, co se teplot a počasí týče. 

Říká se, že na jaře je dobré vrstvy odhazovat pomalu, a tak se tedy snažíme neskočit hned s prvním sluníčkem do pantoflů a šatů. Odolávat ale dřevákům, koženým šortkám a vestám čekajících v naší skříni je letos skoro nemožné. Covidová zima nám nedala příliš mnoho příležitostí se vyfintit a nám už to opravdu chybí. Naneštěstí si jarní počasí letos postavilo hlavu a dost si s námi hraje. Jednou je to na plavky a další den se vracíme do zimního kabátu. Takzvané přechodné kousky jako trenčkoty, lehké bundy a maxi šaty si asi ani letos příliš neužijeme. I tak je ale možné si s módou vyhrát zase o něco více než v zimních měsících. 

Na letošní počasí se dá stylově vyzrát. Jak? Vybrali jsme několik outfitů našich oblíbených influencerek, jež vás letošním předjařím provedou. 

Vyzkoušíte některý z nich? 

Čtěte dál