Jaký bude rok 2019?

Náš dvorní astrolog říká, že zajímavý, plný změn, cestování a odvážných rozhodnutí pod vlivem Jupitera a Saturnu. Přečtěte si, které kroky budou letos pro vás nejlepší.

Čeká nás rok, ve kterém můžete značně rozšířit svůj vliv. Vztahy se zahraničím vám mohou otevřít spoustu možností, které váš život posunou na novou úroveň prožívání. Na druhé straně je důležité dostát své odpovědnosti ve všech záležitostech, které jste v minulosti opomněli. Jinak vás život nepustí dál. Letos se budete těšit jak z naplňování drobných povinností všedního dne, tak z odvážného naplňování svých vytoužených snů. Nenechte se ovládnout strachem z neznáma, protože všem cestám do zahraničí je přáno. Tento rok bude klíčový pro celou společnost, protože se budou dít velké změny jak v rovině osobní, tak kolektivní. Dominantní vliv mají tento rok planety Jupiter a Saturn, které stojí ve vlastním znamení. Odvážným, kreativním ženám tento rok bude přát více než těm, které hrají na jistoty. Nebojte se odcestovat, protože v zahraničí můžete přijít k neočekávanému štěstí. Je však nutné udržet rovnováhu mezi povinnostmi a touhami vašeho srdce.

Foto: Shutterstock

Objevte a probuďte v sobě tvůrčí síly

Naučte se být sami sebou za všech okolností. Číslo 19, které je posledním dvojčíslím roku 2019, naznačuje probuzení kreativních sil a sebevědomí. Často si připomínejte, jak jste úžasní, a naučte se přijmout svůj vlastní odraz v zrcadle. Uvědomte si, po čem opravdu toužíte, a dovolte si tento rok expandovat. Probuďte v sobě vůdčí kvality a nebojte se druhé vést nebo jim ukázat, co ve vás je. Pokud se toužíte naučit nějakému umění nebo se vrhnout do jiné kreativní práce, nastal ten nejvhodnější rok. Zapište se na kurz, po kterém dlouho toužíte, a naučte se cizí jazyk. Toužíte-li se naučit tancovat, malovat nebo zpívat, na nic nečekejte a vypněte svého vnitřního kritika, který je vaším největším nepřítelem.

Cestujte a naučte se umění synergie

Hlavní tarotovou kartou, která bude ovlivňovat následující rok, je XIV – Mírnost podle Rider-Waite Tarotu. Je spojena se znamením Střelce, který miluje cestování a zároveň pozorňuje na důležitost harmonie protikladů. Pokud máte touhu navštívit nějakou zemi nebo se seznámit s odlišnou kulturou, není lepší rok než tento. Můžete cestovat jak fyzicky, tak duševně. Když se nedostanete do potřebné rovnováhy, můžete cítit napětí, které vás bude frustrovat. Nebuďte bezohlední ani nečinní, ale snažte se propojit zdánlivě si odporující situace. Postupujte uvážlivě krok za krokem a uvidíte, že brzy dosáhnete cíle.

Povinnosti s radostí

Přestože bude tento rok převážně pozitivní, Saturnův vliv vás bude chtít odradit od vašich snů. Saturn je po celý rok ve svém vlastním znamení a navíc je na začátku roku v konjunkci se Sluncem, což znamená, že vaše expanze nebude probíhat bez překážek. Dávejte si pozor na katastrofické myšlení a pocit přílišné nebo vůbec žádné zodpovědnosti. S radostí a bez sebelítosti vykonávejte všechny povinnosti, které před vás postaví. Zjistíte, že vás to začne brzy bavit, protože uvidíte, jak jste schopní. Rozhodně nic neodkládejte, protože to, co odložíte, z vašeho svědomí jen tak nezmizí. Saturn je přísný učitel. Jednoduše dělejte vše, jak nejlépe dovedete, a uvidíte, že zázraky na sebe nebudou dlouho čekat. A nebojte se druhé požádat o pomoc. Nejste sami.

Vnímejte svou výjimečnost na každém kroku

Rok 2019 je čas, kdy si můžete více uvědomit svou vlastní krásu a účinně zvýšit své sebevědomí. Nedávejte druhým moc nad vaším životem a buďte odvážní při uskutečnění svých snů. Často se chvalte a pravidelně odměňujte, že se staráte jak o sebe, tak o svou domácnost nebo děti. Uveďte svůj život do rovnováhy a dovolte si poznávat kouzlo života. Jediné, co vás může zastavit v prožívání štěstí, je přemíra povinností, pesimismus, katastrofické myšlení, stud a přehnaná náročnost na sebe sama.

Čtěte dál