Jakou tužku na rty používá Jennifer Aniston už 15 let?!

Jennifer Aniston svůj styl nemění. Protože je dokonalý. A teď ho můžete dosáhnout i vy…

Foto: Getty Images

Rachel a její decentní líčení, účesy a outfity kopírovala bezmála polovina planety. I po skončení Přátel zůstala Jennifer Aniston ikonou a jejím stylem se stále inspirují statisíce žen po celém světě. Jak ale docílit jejího typického, elegantně vkusného vzhledu? Naštěstí pro nás všechny herečka prozradila magazínu InStyle US, na jaké kosmetické produkty se spoléhá už řadu let.

Svěřila se, že bezchybnou pleť má díky pravidelným návštěvám kosmetiky. Zbytek její beauty rutiny je až překvapivě jednoduchý. Například už více než 15 let používá stejnou tužku na rty. „Patnáct let jsem věrná Estée Lauder Automatic Lip Pencil Duo v odstínu Fig. Můžete ji zkombinovat s jakoukoli další rtěnkou,“ odhaluje tajemství svých nádherných rtů Jennifer. A její nejoblíbenější řasenka? „Právě teď jsem nadšená z řasenky Too Faced Better Than Sex.“

Foto: archiv značky

Bez vyvážené stravy se ale jen těžko docílí čisté a svěží pleti, která je tou nejlepší „bází“ pro každý make-up. Jennifer potvrdila, že vše je především o rovnováze. Ke svačině si dává vajíčka natvrdo, ale její nejoblíbenější večeří v restauraci jsou těstoviny v Sant Ambroeus.

Plán na páteční večer je tedy jasný: Orámujte rty tužkou Estée Lauder a zajděte do své oblíbené italské restaurace. #JenniferAnistonApproved!

Čtěte dál