Jaké boty si pořídit na podzim?

Zajímá vás, jaké jsou trendy podzimu a jak je správně zkombinovat? Pro letošní sezonu podzim/zima 2019 vás čeká hned několik výrazných stylů. Pojďte se podívat, co nabízí nová kolekce CCC Shoes & Bags a rovnou vyhrajte voucher na nákupy.

Vysoké jehlové podpatky u kozaček nad kolena působí sexy a žensky, kotníkové worker i biker boots se dají nosit k džínům i sukním nebo šatům. Pokud si chcete být jistá v každém kroku, jsou pro vás jako stvořené sloupkové podpatky, které najdete jak u kotníkových, tak i vysokých bot.

Foto: archiv CCC

Výraznými trendy bez ohledu na typ boty jsou lesklé materiály, nášivky a aplikace v podobě cvočků. Barevná škála se nese v odstínech červené, modré, okrové, šedé a nesmrtelné černé barvy.

Trendem číslo jedna jsou jednoznačně různé výšivky a cvoky, které se objevují v oblíbené kolekci Jenny Fairy. Každá stylová žena by měla do svého botníku vpustit trochu nápaditosti v podobě stylových aplikací, které jsou trendem již několikátou sezónu. Vsadit můžete na stylové biker boots nad kotníky, které se skvěle hodí k jednoduchým slim jeans a jednobarevnému triku. Rebelská duše se pak může blýsknout v kožené bundě s biker boots se cvočky. Boty vás zahřejí, ale přesto vám budou stále připomínat jaro.

Foto: archiv CCC

Vysoké jehlové podpatky působní sexy a žensky, vynosíte je jak k elegantním kalhotám, tak k šatům či sukni. Kotníkové kozačky na masivním podpatku a výrazným zapíáním pak vynesere k úzkým džínům a sáčku.

Výraznými trendy bez ohledu na typ boty jsou lesklé materiály, nášivky a aplikace v podobě cvočků kotkníkové polobotky se na podzim dají nosit k džínům i sukním nebo šatům. A výrazné aplikace na těchto botách přitáhnou pohledy nejen kolegyň z kanceláře. V CCC seženete boty opravdu pro každou příležitost.

SOUTĚŽ!

Vyhrajte voucher na nákup bot nebo módních doplňků v obchodech CCC Shoes & Bags! Do soutěže se můžete přihlásit do 8. listopadu na stránce ccc.jenprozeny.cz. Na této stránce najdete i soutěžní pravidla.

Čtěte dál