Jaké beauty vychytávky si pořídit právě teď?

Jaké kosmetické produkty a novinky se vám doma rozhodně neztratí?

Me time, self care, čas na sebe. Je jedno, jak říkáte času, jenž trávíte rozmazlováním se. Na jeho důležitosti to nic nemění. Uvařit si hrnek čaje, pustit si hudbu a vrhnout se do koupelny na všechny beauty vychytávky, na něž se tolik těšíte. Maska na pleť, na rty, zábal z horkého ručníku nebo třeba jen pořádná dlouhá koupel zakončená vaším oblíbeným parfémem. 

Starat se o sebe by mělo být jednou z priorit. Do diáře si tak podobné chvilky naplánujte spolu s poradami a pracovními schůzkami a přiřkněte jim stejnou důležitost. Bez toho bychom totiž nálož práce a stresu, kterému jsme všichni, především v nejisté době jako je ta aktuální, zvládali odolávat mnohem obtížněji. Když vypadáte dobře, cítíte se dobře a jste odpočatí, nic vás nezastaví. 

Pokud si chcete udělat radost a váš itinerář péče o sebe doplnit nějakou novinkou, našli jsme pro vás produkty, které si chválí snad celý internet, takže jsou sázkou na jistotu. Nic totiž nezklame více než produkt, na který se tolik těšíte a efekt je pak tristní. Tohle jsou klasiky, novinky i bestsellery, které se ve vaší kosmetické sbírce jen tak neztratí.    

Tyhle hero produkty jsou totiž podle všeho sázkou na jistotu. 

Čtěte dál