Jak si užívá prázdniny Veronika Arichteva?

Sympatické herečky jsme se zeptali na její oblíbené destinace i na to, co si nikdy nezapomene přibalit.

Foto: Alžběta Jungrová pro Iqos

Letošní léto a dovolenou ...

... si kvůli Letním shakespearovským slavnostem, kde hraji v Zimní pohádce a představení pro Museum Kapma o Medě Mládkové, užiji spíše pracovně a k moři se asi moc nedostanu. Hraji kromě volných deseti dní každý večer. Ale pokud to jen trochu půjde, tak s mužem vyrazíme alespoň na pár dní někam, kde nám bude hezky a nebudou tam diváci :)

Foto: archiv Veroniky Arichtevy

Destinace, kterou jsem si zamilovala ...

... s manželem jsme si zamilovali Thajsko. Jezdíme tam poměrně často, když máme čas a peníze. Naposledy jsme byli na ostově Koh Lipe a vím, že se tam chci určitě zase vrátit. Právem se tomuhle ostrovu říká thajské Maledivy. Baví mě jejich kultura, jídlo, příroda, pohostinost, klid…

Koh Lipe; foto: Shutterstock

Každému bych doporučila…

... tak třeba kontrétně na Koh Lipe jsme pár nocí strávili v hotelu Serendipity. Krásné dřevěné vilky v útesech s výhledem na moře. Hrozná romantika. V Asii jsme zvyklí jíst hlavně na ulici, ve stáncích mají nejlepší jídlo za pár korun. Nepotřebuju turistické restaurace. Vždycky, když s mužem navštívíme jinou zemi, tak se snažíme potkávat s místními a necháme si od nich pak doporučit místa, kam chodí oni, ne turisti. A pokaždé se to vyplatilo. Na Koh Lipe můžu doporučit bar Blue Elephant. Kromě super drinků si tam můžete i zazpívat nebo být součastí “kapely” která tam každý večer hraje. Pokud tedy slyšíte rytmus. :) 

Street food na Koh Lipe; foto: Shutterstock

I když jedu na konec světa, nikdy si nezapomenu přibalit...

... peníze, Iqos, telefon, deodorant a samozřejmě rtěnku!

Čtěte dál